Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenetek?! 20+6 hetes...

Segitenetek?! 20+6 hetes vagyok es nagyon megfaztam! Nem tudok nyelni es nagyon faj a torkom. Mindig eroltetnem kell a kohogest reggelente mert nem kapok levegot. Ilyenkor vs alami sarga valami jon ki a torkombol.

Figyelt kérdés
az orvosom mindig csak azt mondja szedjek paracetamolt. Tudtok valami gyogyszermentes praktikat a citromos forro tean kivul? nem szeretnek mindenre gyogyszert szedni! ezzel artok a babamnak?
2013. febr. 27. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a stodal szirup vált be köhögésre, sok C vitamin, kamilla tea inhalálása na meg a hársfa tea ami csodát tett :)5 hós kisfiú anyukája

2013. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9pont annyi hetes vagyok mint te és tegnapelőtt jött ki rajtam lázas is voltam arra paracetamolt vettem be sok teát mézzel ,vagy forró tejet mézzel ittam sinupret sirupot köptetőnek és tantum verde tabletát a torkomra ,hogy abból se keljen sokat homeopátiás angin heel ,homeogéne 9 és oscilo mára már csak a torkom kicsit kapar elég gyorsan túl ment rajtam jobbulást neked ,ja a tegnap voltam a nődokinál mondtam neki azt mondta forral bort igyak erős paprikával mézzel fahéjjal mosolyogtunk egyet de még meg is kívántam :-)))
2013. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sinupret nagyon jo
2015. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!