Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt amniocentézise,...

Akinek volt amniocentézise, miért kellet mennie? Valakinek lett tőle sajnos probléma?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én azért mentem, mert a férjem elmúlt 45 éves, mikor vártuk a babát, így nagyobb volt az esély a korra.

Nem volt semmi probléma, sőt nem is fájt.

2013. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem alacsony volt az afp-m, nagy volt a kockázat a beteg babára, nekem inkább kellemetlen érzés volt a magzatvízvétel. de nincs semmi baja babónak :)
2013. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én azért mentem,mert 1:120 volt az esély az integrált teszt alapján,hogy Down kóros a baba(35 éves voltam,1 egészséges gyereke anyukája).Kiderült minden oké(lassan 5 éves lesz).Tavaly-39 évesen-ismét terhes lettem,egyből CVS-re(korionboholy-biopsziára) mentem,11 hetes terhes voltam.Itt is minden oké volt,ma 5 hónapos a pici lányom.Mindkétszer magán úton végeztettem,nem fájt(inkább kellemetlen),és pár perc volt csak az beavatkozás.
2013. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam a 12 heti Uh-nál a nyaki redő 3mm lett!Nincs szerencsére semmi gond,kisfiam már 2 éves!
2013. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Neked is szükség lesz rá?Utolsó voltam!
2013. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is az AFP lett rossz, 32 éves voltam. Szerencsére itt az egészséges kisfiam velem. Maga a beavatkozás egyáltalán nem fájt.


Off.: 1. A férjed elmúlt 45 ezért kellett az amnio??? Én még ilyet nem hallottam hogy a férj kora miatt kell amnio.

2013. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, az életkorom miatt.36-37 mire szülök,az eredményeim eddig jók, de a korom miatt gondolom javasolni fogják. Még további vizsgálatok vannak előttem, afp, integrált teszt,uh, ezeket megcsináltatom, és ha nem meggyőző akkor szúrás. Első baba és sokat vártunk rá, és nekem ellentmondásos az, hogy ha minden eredményem jó, akkor csak a korom miatt kelljen esetleg egy nehezen összejött terhességet veszélyeztetni.
2013. febr. 28. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:

En 35 vagyok, 36 mire a baba megerkezik. A parom 42. A kombinalt teszt eredmenye 1:20 lett igy javasoltak, hogy ne tesztelgessunk tovabb mindenfele massal, inkabb legyen amnio. Semmi baj nem volt, picit kellemetlenebb volt, mint egy vervetel, de tul elheto. En nem ereztem azt sem, hogy hatalmas lenne a kockazat. Attol jobban feltem, hogy down koros lesz es ez keson fog kiderulni.

Ha meg egyszer terhes leszek, akkor en kombinalt helyett is egybol chorionboholyra fogok menni. Azt mar a 10. hettol megcsinaljak es biztos eredmenyt ad. En ugy vagyok vele, ha nagyon rossz hir, inkabb deruljon ki minel hamarabb...most nagyon rossz volt a tudat, hogy 17. hetig vartam az eredmenyre.

2013. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én hétfőn megyek. A kombinált teszt magas hcg miatt 1:170 eredményt adott Down kórra. Ultrahang rendben, de a szülész ragaszkodik hozzá....

Második baba, kockázatot vállalok ezzel, de szeretném tudni, hogy egészséges-e!

2013. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6-os, nekem azt mondta a doki, hogy az apa és az anya életkora is számít ilyen esetben.
2013. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!