Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hét alatt 2 kg hízás sok?...

2 hét alatt 2 kg hízás sok? 27 hetes vagyok, összesen 3,5 kg-ot szedtem fel. De most ért el az állandó éhség. A savam is sok. Mire lehet számítani, mennyit fogok hízni a végéig?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az,hogy mennyit fogsz hízni a végére nem lehet tudni.

Én a 27.héten már 9 kg-nál tartottam és nem mondhatnám,hogy volt étvágyam.Kb.32-33.héten indult meg.Mindent ennék mindennel:) Most 13 kg-nál járok.

Óvatosan a felesleges kalóriákkal,mert sokan az utolsó harmadban híznak legtöbbet.Én pl.vizesedem is rendesen,az is sokat nyom.Tudom,sokat nem segítettem,csak leírtam a példámat.

Boldog babavárást!

36 hetes kismama

2009. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem sok. Most kezdesz csak igazán hízni. Én 28 hetes vagyok, de már 11 kg-ot híztam. A szervezeted tudja mi kell neki. Ne aggódj. Megnyugtatásképp beszélj a védőnőddel, ő mindenről felvilágosít. Az átlagos hízás terhesség alatt a 12-14kg.
2009. szept. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!