Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a méhlepény...

Luxine kérdése:

Pozitív lett a méhlepény mintav. Eredménye. Kérhetem-e, hogy magzatvízből is vegyenek mintát? Olvastam olyat, hogy a mlepényben nem csak a baba sejtje lehet, viszont a mvízben csak az övé van.17 hetes vagyok, közvetl. A baba előtt volt egy vetélésem.

Figyelt kérdés

#Méhlepény mintavétel pozitív
2013. márc. 2. 16:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom hogy kérheted-e de mindenképpen próbáld meg. Semmit nem veszíthetsz vele. Ne add fel a reményt, nagyon drukkolok nektek.
2013. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2013. márc. 2. 19:11
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg!Ha tényleg baj van, akkor 2 hét múlva kb. szólnak, másnál sem történik hamarabb a magzatvíz vétel,és talán könnyebb elfogadni, és túl lenni rajta ha tudod, hogy mindent megtettél, és a végsőkig elmentél, és adsz még egy esélyt, hogy kiderüljön, esetleg téves volt a mintavétel.De ezek csak az én érzéseim és gondolataim!Miért kellett menned egyébként mintavételre? rossz lett valamelyik eredményed?Szorítok!
2013. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

2 embert is ismerek, akinek pozitív lett, aztán amikor megszületett a baba, makk egészséges lett :-)

Mi lett veletek kérdező?

2021. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Megcsinálták a magzatvízből is a mintavételt (a genetikus nagyon megértő volt), sajnos aszerint is beteg volt a baba. Mire eredmény lett, addigra 20. hetet töltöttem,így meg kellett szülnöm :(
2022. jan. 4. 20:39
 16/20 anonim válasza:
És hogy vagytok azóta?
2022. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utána sokáig tartott, amire el tudtam fogadni, de ugye eltelt már lassan 9 év. Tudomásul vettem, hogy nem lesz több gyerkőcünk (van két nagy), már akkor sem voltunk fiatalok, ezért is kellett a mintavétel. Néha eszembe jut, hogy most milyen, mennyi idős lenne, de már nem fáj annyira. Most már az unokát várnám :D
2022. jan. 5. 18:03
 18/20 anonim válasza:
Jól értem, ő már nem él? :(
2022. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem, ő már nem él :(
2022. jan. 7. 18:52
 20/20 anonim válasza:
Nagyon sajnálom :(
2022. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!