Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen cuki tortenete...

Kinek milyen cuki tortenete van apaval es a pocaklakoval kapcsolatban? (:

Figyelt kérdés

Pl.: Az en parom miota tudja, hogy babs lesz. Tobbesszamba ir smst. Jo reggelt... jo ejt puszit kap a pocaklakonk + amikor apa elmegy v haza jon akkor is. Esti simi ... stb :) de a legaranyosabb az volt amikor feliteres flakonon keresztul " telefonaltak ". Olyan aranyos volt ... sosem felejt el.

Meg nagyon az elejen jarunk pedig... kivancsian varom mit alkotnak kesobb. :)


Nektek milyen cuki tortenetetek van? :)))


2013. márc. 4. 18:46
1 2
 1/15 Tunde1983 ***** válasza:
97%
az en ferjem is kulfoldon dolgozik, mindig mikor beszelunk, tobbesszamban kerdezi, hogy vagyunk, minden rendben vane. eddig egyik vicces esemeny az volt, mikor itthon volt, megebredt mikor ejjel kettokor "ettuk" a befottet.kiszol a konyhaba: mar megint esztek? :) vagy kozos "csaladi" furdes alkalmaval simizte a hasam, ami meg nincs, s mondogatta hogy a "fiókát" is meg kell furdetni. :) en is az elejen vagyok (11 het)es kivancsian varom a folytatast.
2013. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

kislányunk lesz és már most szerelmes lett :)

olyan nagyon cuki dolgunk nincs, ezt is szerintem csak én találom édesnek: esedékes már a szülés, és minden jajgatásomra, nyögésemre (fáj a hátam, emiatt szaladnak ki a számon ezek) ugrik, hogy megyünk szülni?? naponta kétszer-háromszor is.. remélem a következő már élesben megy :)

egyébként teljesen el vagyok kényeztetve... az ágyba kapom a reggelit, órákig masszírozza a már említett fájós hátam, ha csak kiejtem a számon, hogy fagyit ennék, szalad és hozza is- akár az éjszaka közepén :) hát hozzá lehet szokni ehhez az biztos..de már nem sokáig élvezem ezt a kitüntetett figyelmet.

már most látom, hogy nagyon jó apukája lesz a kicsi babánknak, és nagyon fogja szeretni... azaz már most is szereti.


ezek tényleg nem olyan cuki dolgok, de nekem nagyon jól esik, hogy így figyel ránk :)

2013. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
én valahogy frászt kapok ettől, amikor többes számban kezelnek és a túl nyálas szövegekért se vagyok oda, de nálunk is volt aranyos helyzet. valamiért csikiztem a páromat, mire ő "nnaaa nem bántjuk a kisapukát!!" kispapára gondolt persze, de így aranyosabb volt:)
2013. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 4.hónap elején tartunk,párom külföldön dolgozik és persze mindennap az az első,hogy rákérdez hogy vagyunk.Ezen kivül nem meri megérinteni a hasam, ,,nemhogy megnyomja,,...vagy ha hason alszok,azonnal figyelmeztet,mert nemhogy ,,elnyomom a fejét a picinek,, :))) 3hete mindennap a nanukot kivánom,veszi is hüségesen,bár már rámszólt,hogy megfagyasztom a gyerekünket,ne egyek már annyit :D....vagy mikor rosszul érzem magam,arra azt mondja hogy menjek igyak,mert a ,,kispapa,, érzi mit akar a baba :))Jah és mikor 6 hetes voltam,érdeklődött,hogy mozoge már,mert alig várja hogy megszülessen és megölelgethesse :)Na meg persze aranyos mikor tervezgeti a gyerekszobát,megy a babaüzletbe és nézi a babakocsikat,az eladók pedig órákat tartanak a kocsikról :D Olyan aranyos :)Sok apróság van,amik mosolyt csalnak az arcomra:)
2013. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkába menet, ill mikor hazaért, mindig megsimogatta a pocakomat. Hétvégén egyszer megéheztem rohadtul mekis hambira, de nagyon. Éjfél már elmúlt mikor mondtam neki. Erre ő mondta, hogy öltözzek, megyünk mekizni. (50km az út)
2013. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
apuka ki volt készülve hogy "csak az enyém a baba, az én pocimat rurja, stb" mikor rugott a baba mindig odatolta a hasát hogy az ővét is, néha úgy is kellet aludni! soha nem tudta hányadik héten járunk, csak az UH-k alapján, amikor tőle kérdezték mindig az mondta ahány hetes az utolsó UH-n voltam! 7 hetessen volt az első akkor a 14 hetesig, 7 hetes voltam, aztán 14 hetes voltam egésszen a 20 hetes UH-ig és így tovább!
2013. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, olyan nagyon cuki dolog nálunk sem volt, de az én férjem meg állandóan simogatja, tapizgatja a pocakom a kezdetek óta :)

Egyébként tök érdekes, de mikor közel hajol a pocakhoz, ráteszi a kezét és mond valamit, akkor a bébiként mindig reagál valamit. Odanyomja a kis hátát, popiját, meg ilyenek. Ezt pedig a férjem imádja :))

2013. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nalunk mindig van puszi mikor hazajon es elmegy, es most mar ha elmegy akkor nem csak nekem jar a puszi hanem a hasamnak is :) foleg reggel aranyos, mert o hamarabb megy el mint en, odajon, lehajol hozzam puszit adni, majd felhuzza a takarot es a hasamnak is ad egy puszit :) meg estenkent orakig kepes simizni, meg puszilgatni a hasam es beszelni hozza...nagyon varjuk mar a kis bambinot :)

21 hkm

2013. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Írok babanaplót a kicsinek. Múltkor, pont írtam bele. A férjem megkérdezte, hogy elolvashatja-e. Mondtam neki, hogy szerintem biztos nyálasnak fogja tartani. Azt válaszolta, hogy nem akar kimaradni, ő is a baba-mama csapat tagja akar lenni :)

A 15 hetes ultrahangra jött be először, az volt az első hasi. Amikor meglátta a kicsit, felkiáltott, hogy: "Jaj, de cuki!" :)

Minden este simogatja a pocimat, pár napja sokkal erősebben lehet érezni a pici mozgását, olyan aranyos, ahogy röhög minden kis mocorgásnál.

22 h km

2013. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amikor 6 hetes terhes voltam, és voltunk uh-n, és mutatta a doki a babát, és a szívhangot meghallgattuk, kijött a könny a szeméből, és azt mondta, hogy tiszta anyja. A doki az akkorát röhögött, és kérdezte, hogy ezt úgy mégis így hogyan? És mondta, hogy onnan gondolja, hogy az a valami, amiben a baba van hosszúkás, és én is vékony és magas vagyok. :-)

Emellett mivel még csak 8 hetes vagyok, és még nem tudni, hogy lány vagy fiú, mindig mondogatja neki, hogy ugye fiú leszel, de akkor is szeretni foglak, ha lány vagy, de legyél fiú, persze nem gond, ha lány leszel, és ebből mindig egy jó tízperces diskurzus keveredik közte és a pocakom között. :-)

2013. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!