Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok és sütit...

38 hetes vagyok és sütit ennék sütivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nemrég sütöttem csokis sütit.Simán el tudom képzelni h ez lesz a vacsorám is.Ha nem sütök,akkor cukiból veszünk.Normális ez?Egyébként egész terhességem alatt próbáltam oda figyelni,persze ettem de nem ilyen tömény mennyiségben.Összesen 10-11 kg-t híztam.Igazából most kezdtem el vizesedni,de nem vészes szerintem,mert a cipőm simán fel tudom venni.Mit gondoltok?

2013. márc. 4. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a terhességem eleje óta folyamatosan kívánom az édességet..legyen az süti,csoki,müzli,keksz,fagyi,mindegy,csak édes legyen.

Sajnos meg is van az eredménye,mert már 11,5 kilót szedtem fel,persze rajtam már van víz is,persze azért nem vészesen sok.Hát nem tudom,hogy ez mennyire normális,de nekem nem múlhat el úgy 1 nap sem,hogy ne egyek valami édeset,mert ha egy nap is kimarad,már minden bajom van.És sajnos még csak át sem tudom ,,verni,, a szervezetemet,mert ha édesség helyett pl gyümit eszem akkor is kívánom ugyan úgy az édességet amíg meg nem kapom. :/


30+6 hkm

2013. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én meg a másik véglet vagyok. :)

Csak is kizárólag nyers zöldségeket ennék.

Reggelire ebédre vacsira. Amivel nem is lenne gond, na de a szénhidrátos dolgok pl kenyér keksz süti néha mondjuk a fagyi is jöhet de most attól is undorom van.

De kellene híznom mert még az elején leadtam most azon a szinten vagyok és nem akarnak feljönni a kilók amivel nem is bánkódnék csak félek attól, hogy nehogy baja legyen a babámnak.

2013. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

te hány hetes vagy?


rengeteg gyümölcsöt eszek/ettem,de ez a túlzott édesség mánia csak most van

2013. márc. 4. 20:00
 4/13 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok. Utolsó válaszoló lennék. Ami önmagába még nem lenne ok csak az, hogy még az sem jött vissza amit idáig leadtam. Ugyan úgy 61.5 vagyok. Engem nem zavarna ha nagyon nem is jönne rám, na de a babának nem biztos, hogy jót tenne. Eszméletlen én aki irdatlan édes szájú voltam most nem bírok ránézni a sütire.

Számomra döbbenetes. Már van egy csomó csoki ami ott figyel rám, hogy egyem meg de én rá sem birok nézni pedig a kedvenceim mind de mégsem.

2013. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 25 hetes vagyok. A terhességem elején nem tudtam édeset enni. Mindenből a sósat kívántam na meg sajtos vajas zsömlét... :)

Most meg remegek a kakaós csigáért... :) Csoki, lekvár minden jöhet. A felvágottaktól rosszul vagyok.

Eszem amit kívánok majd lefogyok ha rohangászok a kicsim után... :) -persze mindaddig amíg a vérképem és a cukrom rendben van ami az édességek ellenére is eddig hibátlan-

Én már most 10 kg-t híztam. Mondjuk tény hogy nagyon nagy pocim van, de gömbölyödök mindenhol. 75B ciciből lett 80D... :D A fenekem is nagyobb de ilyen jól még soha nem éreztem magam a bőrömbe... :) A páromnak is nagyon tetszek így én ha sütit kívánok sütit eszem... :)

2013. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó akkor te is nyárra vagy kiírva? Azért én tartok attól, hogy milyen lesz nagy pocakkal a nyaram.A lányom télen született.
2013. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Június 15-re vagyok kiírva... :)

Igazából én nem tartok a nyártól. Szerencsére nincs gondom a meleggel (20 fokba fázni szoktam) és nagyon jól viselem a terhességet is... :)Sokszor a párom szól rám, hogy üljek már le mert rossz nézni, hogy ekkora pocival ennyit zsizsgek... :)

Lehet, hogy közrejátszik, hogy még dolgozok, vezetem a háztartást mint eddig és a 4-en lakunk (nincs lift :D) így "edzésbe" vagyok... :)

Na meg persze azzal sincs problémám, hogy bikinibe kellene villantanom a pocikámat... :) Nagyon büszke vagyok rá... :)

És még ha nehezebb is lesz a nagy pocival a nyár mint gondolom akkor is vigaszom hogy hamarabb tudunk sétálni menni a babucival meg ilyesmi... :)

Te mikorra vagy kiírva?

2013. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En a 36.heten vettem eszre,hogy nem vagyok hajlando semmi mast nem enni csak sutit.Nem ertettem mert addig csak zoldseget,gyumolcsot kivantam.Most vagyok 39.hetey es ott zartok,hogy ejszaka 4* -5*(minden pisilesnel)kovalygok a konyhaban csoki utan kutatva:-) Valahogy ugy magyarazta a vedono,hogy a szervezet tobb energiat igenyel ilyenkor mikor ennyit no a baba.Szerencsere en csak 5kilot hiztam eddig ugyhogy nyugodtan csokizom:-)
2013. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

17 hetes kismama vagyok. Augusztus 10re vagyok kiírva. :)

Sokan mondják azért jobb nyáron nagy pocakkal lenni, mert akkor kevesebb ruha kell. :) Könnyebb az elindulás.

Én is jobban szeretem a nyarat mint a telet csak akkor is nagy pocak stb. Igen erre én is gondoltam már, hogy akkor a picivel hamarabb lehet menni sétálni.

Hát kíváncsi vagyok, hogy mi lesz itt velem a terhesség végénél, hogy mennyire fog bejönni ez a süti ehetnék. :)

Én is dolgozok én is napi szinten lépcsőzök nálunk sincsen lift. :) Ráadásul kismama tornázok is van egy két éves nagylányom aki pörög és rohangálok utána. :D

2013. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem most kakaó mániám van.Napi 1-1,5 liter kakaót iszok meg mert egyszerűen kell. Próbáltam csak elkortyolgatni hogy kitartson és ne igyak annyit de kényszeresen iszom húzóra. :) Észre sem veszem és már üres is a bögre.
2013. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!