Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok és sütit...

38 hetes vagyok és sütit ennék sütivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nemrég sütöttem csokis sütit.Simán el tudom képzelni h ez lesz a vacsorám is.Ha nem sütök,akkor cukiból veszünk.Normális ez?Egyébként egész terhességem alatt próbáltam oda figyelni,persze ettem de nem ilyen tömény mennyiségben.Összesen 10-11 kg-t híztam.Igazából most kezdtem el vizesedni,de nem vészes szerintem,mert a cipőm simán fel tudom venni.Mit gondoltok?

2013. márc. 4. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Juuuuj igen meg a rengeteg kakao . :-)Kifogyhatatlan bogret kivantam. :-) 8-as voltam.:-)
2013. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

17 hetes kismama vagyok. Na a reggeli kakaó ami édes meg most a 3 az egyben kávém az amit kívánok és megtudok reggel inni de ezzel ki is fújt az édesség bevitelem. De ez is "csak" egy bögre és utána már nem kell.

Tegnap majd meghaltam a fagyiért megvettük mire haza értünk már nem kellett és ma sem néztem rá.

2013. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csokis a fagyi? :) ha igen küldd ßt nekem. Majd én megeszem. :D 26 hkm
2013. márc. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!