Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha császár altatásban lesz,...

Ha császár altatásban lesz, akkor tényleg nagyon fáj amikor előtte kimossák a hüvelyt? Ezt ma mondta nekem az aneszteziológos hölgy.

Figyelt kérdés

Készüljek fel mert nagyon fog fájni,és a ktéterezés is.

Nagyon megijesztett,az epidurálistól meg azért félek,mert pánikbeteg vagyok sajnos.

Aki tud írjon!!

Köszi előre is!


2013. márc. 5. 20:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
az altató orvos mondta ezeket..én meg már a saját dokimmal nem tudtam beszélni mert a műtőben volt..:/
2013. márc. 5. 21:07
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szfvár, altattak és senki nem készített fel, persze azt sem tudtam, hogy altatni fognak. Ha erre gondolsz, akkor Nekem "kimosták", mégpedig valamilyen fertőtlenítős gézgombóc félét, nem láttam, csak érzetem dugott fel a doki, előtte szólt, hogy ez kellemetlen lesz, hááát eléggé az volt, de csak 2x 1 pillanatra fájt, utána mással voltam elfoglalva. Nekem jobb volt, hogy csak ennyit mondott a doki, nem paráztatott előre.
2013. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem hogy mire gondolsz, így hogy az utolsó válaszoló leírta, mintha ilyet "láttam volna" én is hogy egy gézgombóccal megtöröltek. De nálam minden ilyet már akkor csináltak amikor hatott a spinális érzéstelenítés, se abból se a katéterből nem éreztem semmit sem.

De azért ilyet nem hiszem hogy kéne mondani a kismamáknak.. nemhogy bíztatna vagy elmondaná úgy hogy mi fog történni, hogy utána nem ugrik görcsbe az ember gyomra. Ezt nem is értem. :( De próbálj meg nem rágörcsölni erre, és az is tény amit előttem leírtak, ott már "nem érsz rá" agyalni, hogy menni fognak egymás után a percek és történnek a dolgok.

2013. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

bocsi de császárnál minek fertőtlenítik a hüvelyt ????

nem is érintkezik a baba vele.....

2013. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Az epidural tenyleg nagyon nagyon faj?? Valoszinuleg en is csaszaros leszek...gomdolom... Meg a dokinak nem mondtam, nem szamoltam be...a vedo o mar mkmdta, irjam ossze a betegsegeim muteteim...a kardiologusom, azt mondta nem szulhetek termeszetesen uton...2 szem mutetem volt, 2 agyekserv mutetem, es anyukamnak aneurysmaja volt/van, ami orokletes. Szoval nagy a sanszom , hogy csaszar lesz:/ de ezek amit irtok....rosszl vagyok mar most, a tu is eleg nekem, hogy elsirjam magam....


10+5hkm

2013. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem emlékszem ilyenre. Borotváltak, kaptam az EDA-t, és miután az hatott, akkor adták a katétert is. Nem láttam, hallottam ilyet, bár lezsibbadva matathattak is akár...de nem hiszem. Nekem ismerős volt a szülésznő, ő mondta volna, ha vmi olyasmit csinálnak.

De én azt tanácsolom, ne törődj vele. Ha ott leszel, már nem az lesz a legfontosabb.

2013. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

15.

Ne pánikolj be előre, teljesen felesleges,hidd el. Egyáltalán nem olyan borzalmas,mint állítják némelyek.

2013. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Erről én is olvastam fórumon. Egy nő írta, hogy betadinos vattával áttörölte az orvos. Nem szólt neki előre, így felszisszent. Írta, hogy a szülésznők lecseszt.k az orvost, hogy még nincs is elaltatva, miért nem szólt neki.

A katéterezést inkább a kivételnél írják fájdalmasnak, mert nem tudják olyankor síkosítani.

Gratulálok a babához!

2013. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A gerincérzéstelenítés egyáltalán nem fáj, még az érzéstelenítő injekciót sem érzed, előtt befújják lidocainnal, nem kell tartani tőle.
2013. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

én sem értem h mi köze a császárnak a hüvelyhez..

azt mondta h a szülőcsatornát mindig fertőtleníteni kell..

egyébként az a legrosszabb h élvezte sztem h sápadok és leizzadok attól amit és ahogyan mondott..

keddre vagyok kiírva..addig most gyomorgörcs:/

nagyon köszi lányok h írtatok! nyomtam mindenkinek!!!!

2013. márc. 6. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!