Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek sem az első, sem a...

Akinek sem az első, sem a második, hanem a többedik hónapban jött össze a baba hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

Mi állt a probléma hátterében?

Volt valami praktikátok amivel végül sikerült teherbeesni?

Tudom,hogy 1 év után "kell" kétségbeesni,de azért gondolom mégis rossz volt a csalódás hónap végén..


2013. márc. 6. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
4 eve voltunk egyutt,nem is vedekeztunk ugy csinaltuk ahogy jol esett,de megsem jott ossze.Mikor a 2 eve ev elejen kitalaltuk hogy figyeljuk az ovulaciot es akkor megprobaljuk..Sikerult elsore ahogy elterveztuk.A 6.heten el is ment a baba..Utana deppresszios lettem,majdnem 2 evig nem dolgoztam es csak itthon voltam mint feleseg,mert kozben osszehazasodtunk.Kivizsgalasokra jartunk,minden tejesen jo volt!Meg is a ciklusaim kezdtek megorulni. 50-90 naposak lettek..Aztan augusztusban megalapitottak UH-n hogy PCOS-om van,tele voltam cisztakkal.Aztan szeptemberben ismet pozitiv teszt de par nappal ra verzes..Ezutan vegre komolyabban foglalkoztak velem,a PCOS miatt 4 cikluson at kellett hetente vervetelre jarnom hogy lassak van e ovulacio,2 honapig tartott az elso ciklus,es a 44.napon volt ovulacio vervetel szerint,itt azt mondtak hogy mikor megjon akkor elkezdik a gyogyszeres kezelest hogy a ciklusom rendbe jojjon..Es vartuk hogy megjojjon.Abbana ciklusban nem figyeltuk hogy mikor vagyunk egyutt..December 8.an felment a homersekletem mikor le kellett volna esnie..:) Most vagyok 16+3 hetes kismama..:) Ja es meg segitett hogy oktoberben elkezdtem egy iskolat es novemberben fo elfoglaltsagom a munkakereses volt!:)
2013. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

7 hónap után estem teherbe. 6 heten át gorcsoltunk a babaprojekten, számolgattam a napokat, kifejezetten akkor háltunk mint a nyulak :) Minden menstruációnál sírtam, osszetortem. Utána feladtam. Nem foglalkoztam vele. Lám, azonnal teherbe is estem. Most 2 éves a lányunk.

Most terveztuk a kistesót. Ugy voltunk vele, hogy az elsovel is nagyon nehezen estem teherbe, biztosan most is így lesz. Abba hagytuk a védekezést, meg sem jott. Elsore teherbe estem.


7 hetes kismama

2013. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

Javítok: 6 hónapon át gorcsoltunk

Ja és a második kicsi tervezésekor elkezdtem szedni Femibiont, lehet, hogy az is segített.

2013. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Három éve kezdtük a spontán próbálkozást, két éve rátértünk arra, hogy figyeltük, hogy középidő környékén biztos együtt legyünk, plusz ovutesztet is használtam, de akkor már nagyon ki voltam borulva. Augusztus óta már hőmérőztem is. Októberben felírt a dokim clostit és utrogestant. Jelenleg 1 hete késik, hétfőn voltam orvosnál, de nem látott semmit. Jövőhéten megyek vissza. 4 pozitív teszt, de nagyon halvány. Ennyi kudarc után úgy érzem képtelenség, hogy most összejött. Rettenetesen félek, hogy csalódni fogok.
2013. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én tudtam hogy fél év a magyar átlag, meg azt is hogy PCOS-em van ami nehezítő tényező, de ettől függetlenül is tök csalódás volt, amikor az első hónapban nem lettem terhes. Már akkor hőgörbéztem, és jókor voltunk együtt. A második hónapban sem jött össze, na akkor biztos voltam benne hogy majd a hamradikban, de akkor sem. A következő hónapban elkedztem Aviva tornázni, de azt mondták hogy több hónap mire az ember szervezete rendbejön tőle, így ne is várjunk elsőre csodát. Ugyanakkor kicsit elengedtem ezt a témát, mert úgy voltam vele, hogy na jó, hát akkor több idő lesz, de legfeljebb még egyszer elmegyünk majd egy jót nyaralni :) Már ezen járt az agyam de még csak február volt. Azért egy welness-hétvégét beszerveztem, ha már nem vagyok terhes akkor érezzem egy kicsit jól magam. Persze előtte 2 nappal teszteltem pozitívat. A párommal egész hétvégén a szállodai tv-t néztük mert nem mertem semmit használni :D azóta már meg is született. Utólag úgy gondolom hogy a 4 hónap várakozás egyáltalán nem sok.
2013. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy ezt mind megosztottátok velem! :)

Nagyon hasznos volt!

Szép Napot Nektek! :)

2013. márc. 7. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!