Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességig ajánlat...

Hány hetes terhességig ajánlatos, vagy lehet fizikai munkát végezni? Mikortól kell otthon pihengetni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az nagyban függ attól, milyen fizikai munka. Nem mindegy, hogy rekeszek pakolgatása, emelgetése, vagy csavargyárban csapágyak összeszerelése. És a mama egészségi állapotától is függ. Ezt nem lehet így beáltalánosítani.


De mivel ilyenkor a baba a legfontosabb, szerintem azt tedd, amit jónak ítélsz meg magatok számára.

2009. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bolti eladói munkakör esetén.....nehezet nem kell emelni,állni kell sokat!!

Kb.8hónapig lehet ezt bírni???

2009. szept. 12. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat kellett állnom a munkahelyemen - 8 hónap?! hát én a 10. héten abbahagytam...már akkor elviselhetetlen volt, képetelen lettem volna 8 hónapig csinálni, az állás a legrosszabb terhesen, jönnek a visszerek, a fáradékonyság, a súly, a visszerek, nagyon megterhelő a gerincnek, lábnak...
2009. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kéred át magad a kasszába és ott még le is tudnál ülni.Szerintem az jobb mint a folyamatos állás:)Vagy próbálkozz olyannal aminél azért le tudsz csücsülni..mondjuk ha ki kell pakolni meg ilyenek akkor vigyél be kis széket.Szerintem a főnök is simán megértheti és amúgy meg örülhet hogy van munkaerő:)

Persze ha nem bírod ne csináld,mert most ti vagytok a legfontosabbak nem a meló:)

2009. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéntől függ ,én 7hónapos korig szobalánykodtam,kemény fizikai munka volt és bírtam csak a hasam mikor már nagy volt onnantól kezdve volt nehéz!:)

Ha érzed bírod akkor csináld :) én is addig csináltam míg bírtam :)

2009. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 hetes vagyok szintén élelmiszer és átlag napi 4-6 raklap árut kipakolok, mellete kassza. Hálisten én és a baba bírjuk, de kb. 1 hónap múlva táppénzre fogok menni,mert én úgy érzemaddig bírom majd. Egyén függő. Úgy tégy ahogy jól esik.
2009. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én boltban dolgozom,ahol kell emelgetni is,meg állni is,de mióta szóltam a főnökeimnek,hogy terhes vagyok,de dolgozni akarok,normálisak voltak,azt mondták,hogy akkor még véletlenül se emeljek,és annyiszor ülhetek le ,ahányszor akarok!(9 hetes km)
2009. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,vigyázni fogok....amint érzem hogy nem megy,lelépek és pihi!
2009. szept. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!