Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs megadva otthon idöpontot...

Nincs megadva otthon idöpontot a következö konzultaciora, uh. Ra vagy akarmire? Sok kerdes van, hogy ide vagy oda mikor kell menni? Külföldön elek, azert kerdezem.

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel még egyszer a kérdésed, mert nem igazán értem, mit szeretnél tudni...
2010. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Puszta kivancsisag.

pl. volt olyan kerdes - Mikor lesz a következö ultrahang? vagy Mikor kell menni vervetelre? Mikor kérjek beutalot ide meg oda?

Ez nem automatikus otthon? Nektek kell beutalot meg idöpontot kérni?

2010. szept. 18. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kis kártyám arról, hányadik héten milyen vizsgálatok vannak, vagy vérvétel, uh. Hány hetes vagy?
2010. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En? 31+5napos! Nekem 2het mulva lesz NSTm! De itt a nögyogyasz csinalja a rendelöjeben. Ha valahova idöpont kell, ö keri pl. most volt konzultaciom a korhazban, a szülesszel meg az aneszteziologussal!
2010. szept. 18. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Pl. vérvételhez a védőnő, majd a nőgyógyász adja a papírt, a védőnő megmondja, mikor kell menni. Minden uh-n a nőgyógyász megmondja mikor kell legközelebb menni. Nst nálunk 35. héten kezdődik, uh-n mondja a doki, hogy azt mostmár el kell kezdeni, és hetente, szülésig menni kell.
2010. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!