Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolciak! Ki tud valami...

Miskolciak! Ki tud valami érdemleges infot a Semmelweis Kórház Szülészetének átadásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
November közepére vagyok kiírva, mennyi esélyem van arra, hogy már ott fogok szülni? Bízom benne, mert csak jobb lesz egy szépen felújított szülészeten szülni...:)Eddig már annyi variációt hallottam, kíváncsi vagyok, ki mit tud ezzel kapcsolatban? Köszönöm előre is!
2009. szept. 13. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a cikket találtam: [link]

Igaz ez tavalyi írás. Én a Vasgyárban szültem 1 éve és semmilyen negatív tapasztalatom nincs. Talán egyedül az ágy,az amit az ellenségemnek sem kívánnék... De azt az 5 napot ki lehet bírni. Ezen kívül annyi kellemtelenség volt,hogy folyosón van a zuhany. De tényleg csak ennyi. Könnyű szülést kívánok neked!!! :)

2009. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anyukám abban a kórházban dolgozik, és hétvégén kérdeztem pont tőle. Most úgy néz ki, hogy november elején átadják. Ugye ez már a halsztott átadás, reméljük nem késnek többet. Egyébként kívülről már jól néz ki az épület, gondolom még bent vannak munkák hátra. Én Pesten fogok szülni, nem ott, de szurkolok, hogy neked már kész legyen.
2009. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!