Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a babák közvetlenül...

Milyenek a babák közvetlenül a szülés előtti órákban? Megéreztétek, hogy hamarosan szülni fogtok?

Figyelt kérdés

Úgy értem: olyan, mint addig, vagy épp ellenkezőleg:az addig nyugisabb baba aktívabb, a virgonc pedig lustább volt?

Csak mert nagyon úgy érzem, nem sok van Nekünk hátra, s Manóka ma nagyon passzív volt önmagához képest. Fájásaim nincsenek, de úgy érzem, lassan itt az idő. Aztán lehet, hogy tévedek...

Tapasztalatok?


2009. szept. 13. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hát én semmit nem vettem észre szülés előtti napokban-órákban. 3 nappal a kiírt időpont előtt szültem a lányom, vasárnapi nap volt. SZombaton még elmentünk egyet tesómékhoz / 30 km/, de semmit nem éreztem. Este jöttünk haza, már 10 órakor aludtam is, és éjfélkor megébredtem a fájásokra. Aztán a szülőszobában sem éreztem, hogy kevesebbet mocorogna, csak talán már tényleg amikor 3 óra volt hátra. De addig nem.

Könnyű szülést kívánok neked

6 hónapos baba anuykája :)

2009. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is figyeltem magamon az esetleges jeleket, de semmi nem volt. Szokásosan fájt a hátam közepe de ez már hetek óta fájt a súly miatt, kicsit nehezen mozogtam, keltem ki az ágyból, sokat pisiltem, de ezek mind már az utolsó trimeszter "kínjai" voltak. A fiam ugyanúgy forgott, mozgolódott helyezkedett majd hajnali 2kor megindultak a fájások, volt 2 db ami 15 perc alatt követte egymásta, majd egyből utána 5 percesek lettek, alig értünk be a kórházba. 7re már a kezünkben volt.

Én semmit se éreztem meg belőle hogy na itt az időnk...

pedig túl is hordtam szóval sejthettem volna :))

2009. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem 9 hónapig nagyon aktív volt. Szüléskor majd' lerúgta a hasamról a ctg-t. Én ebben nem éreztem változást.

De én 40+1 hetesen szültem úgy, hogy reggel benntartott a doki, hogy másnap megindítja (orvosi okok miatt) és azzal voltam elfoglalva, aztán du. 4kor elfolyt a víz, éjfél előtt meglett a babám.

2009. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!