Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány darab terhességi tesztet...

Hány darab terhességi tesztet vettetek előre, amikor még csak elkezdtetek próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés

A férjem nem engedte,hogy vegyek ,csak azért mert próbálkozunk,mert szerinte hülyeség.Aztán amikor éreztem a terhesség jeleit, vettem hármat de azt is sokallta.

Végül ötöt csináltam :D



2013. márc. 9. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Én egyet sem vettem előre, amikor késett 3 napja, akkor vettem egyet. + lett...
2013. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ez aranyos. Nálam itthon elfekvőben van mindig 1-2 darab, ha esetleg gyanúm van, akkor tudjak tesztelni. A második baba tervezésekor fogok venni szintén néhány darabot. Mondjuk 2-t.

És amúgy babás vagy?

2013. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem.szóval a férjemnek igaza lett :)Talán már ismer!Ha van itthon és gyanús a dolog,akkor megcsinálom az összeset!
2013. márc. 9. 16:48
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, hogy 4 db volt itthon, amikor elkezdtünk próbálkozni. Aztán, amikor az első hónapban nem jött össze, vettem még kettőt. Aztán, amikor már pozitív lett egy tesztem, vettem megint kettőt, mert nem hittem el az eredményt. Szóval nálunk fogyott rendesen... de a párom csak akkor szólt már, amikor a 3. is pozitív lett :-D
2013. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Én pont azért nem vettem előre, mert valószínűleg feleslegesen elhasználtam volna őket, mert biztos behaluztam volna, hogy "úristen ez gyanús, tesztelek egyet" ! Csak akkor vettem, amikor nem jött meg, de akkor kettőt, hogy tuti legyen.
2013. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
1-sel egyetértek, pont így csináltam. Amikor késett, vettem egyet, megcsináltam, pozitív lett, aztán irány a doki!
2013. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Előre sehányat.

Amikor késett több napot, akkor vettem kettőt és mindkettő pozitív lett.

Én azért ennyire nem éltem bele a babatervezésbe. Minden spontán jött.

Szerintem a férjed látja jól a dolgokat. Ha kimarad a vérzés, nem tart semeddig venni egy tesztet és ha az ember terhes, akkor az az 1 teszt is kimutatja, vagy vesz az ember kettőt, mert az a biztos, én is azért vettem kettőt, de ha már kettő ugyanazt az eredményt mutatja, akkor szerintem teljesen felesleges a 3. Vagy ha az egyik teszt hibás, akkor azért elég kicsi a valószínűsége, hogy a másik is rossz lesz.

Nekem kicsit úgy tűnik, hogy túlságosan rá vagy állva erre a dologra.

2013. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem is kicsit,jól látod Kedves Utolsó! :) Nem fogok már ilyen sokat venni.De azért lesz itthon 2 és csak akkor csinálom majd meg,ha nem jön meg! Nem csoda,hogy rá vagyok állva,hiszen olyan izgalmas ez az egész! Remélhetőleg nemsokára teljesen megváltozik az életünk és alig várom már a babát/babákat!
2013. márc. 9. 17:15
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi amig még nem "terveztünk", csak úgy voltunk vele, ha jönni akar jöjjön (megszakitással védekeztünk közel 2 évig) kb. havonta 2 teszt fogyott el... minden mesikor behalucináltam magamnak és félnap késésnél már csináltam is!

Amikor már terveztük és élesbe ment a dolog minimum 3 de általában 5 teszt ment el. Ez ment 6 hónapig. Aztán egysem volt itthon amikor kellett volna. Azt hittük, hogy úgy is megfog jönni biztos megint csak késik ... jó pár napos késés útán elraktam a reggeli vizeletet, mert ugye teszt nem volt itthon. Kimentünk vásásrolni majd amikor haza jöttünk megcsináltam egyet... pozitiv lett nem tudtam elhinni megcsináltam a másikat is (2 dbosat vettün) még akkor sem hittem a szememnek ... kimentünk digitálisat venni (szintén 2db volt) megcsináltam egyet kiirta, hogy terhes vagyok... na akkor hittem el.

Szóval én is azt mondom felesleges raktárra rakni... rengeteg kidobott pénz ... Ha késik 1-2 napot vegyél egyet és kész!

Kivánom, hogy mielőbb 2 csikos legyen :)

2013. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és gratulálok neked és az összes többi kismamának is!
2013. márc. 9. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!