Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idonek kell eltelnie...

Mennyi idonek kell eltelnie ahhoz hogy el merjunk kezdeni a masodik babaval probalkozni?

Figyelt kérdés
1 - 1,5 - 2 ev??
2013. febr. 13. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
El merjétek kezdeni? Ahhoz nincs előírt várakozási idő. amikor úgy érzitek jöhet, akkor vágjatok bele.
2013. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs olyan, hogy idő a merni akaráshoz... :D

Nekem 4 év után sem jött el a "merszem", a barátnőméknek meg egy év korkülönbség van a két gyerekük között.

2013. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát jöjjön meg az elsö periodusod aztán mindent bele.

Hogy nektek mi felel meg azt mi nem tudhatjuk. még ti sem nagyon, mert ez majd jön.


nekem 21 hónap van a lányaim között, de nekem ez nagyon bejött. örülök, hogy így csináltuk, a nagylányonm egyáltalán nem féltékeny a kicsire, söt rendzgeti és imádja. a kicsi rengeteg figyelmet kap a nagytól is. de rengeteg pozitív dolgot tudnék írni miért lett jobb a kicsi korkülömbség. de biztos van elönye ha több a korkülömbség is.

2013. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerös, akinek egy évben januárban és decembetben születtek a gyerekei...
2013. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lányom 3 éves de még nincs teso. idén kezdünk probálkozni hogy kb 4 év legyen köztük...de sok olyan van akiknek kicsi a korkülönbség...Ez ti tudjátok mikor áltok rá készen.:-)
2013. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha természetes úton szültél, bármikor próbálkozhattok újra! Nálunk minden alkalommal 2 éven belül jött a kistesó, ennél többet nem tudtunk várni... :-)

Ha császáros voltál, 2-2,5 év kell, hogy legyen a gyerekek között.

Sok sikert!

2013. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed,hogy szeretnél kis tesót.Ez van akinél fél év,van akinél 1,van akinek meg 3.Hogy mi ideális?Hmm...Kinek mi.Nálunk 4 év van köztük,nekem tetszik ez a felállás,aztán ki tudja...:)
2013. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!