Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány darab terhességi tesztet...

Hány darab terhességi tesztet vettetek előre, amikor még csak elkezdtetek próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés

A férjem nem engedte,hogy vegyek ,csak azért mert próbálkozunk,mert szerinte hülyeség.Aztán amikor éreztem a terhesség jeleit, vettem hármat de azt is sokallta.

Végül ötöt csináltam :D



2013. márc. 9. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egyet sem vettem előre!

Mikor nem jött meg, akkor teszteltem, és pozitív is lett 3 év próbálkozás után!

A második baba ugyan így 3 év után jött össze!

Mindd a kétszer x epil tesztet vettem, az a legolcsóbb, és 2 van benne.

Az egyiket akkor használtam el, miután nem jött meg másnap, a másikat pedig rákövetkező nap, de mindd a kettő pozitív lett!

Azért nem olyan olcsók ezek a tesztek, hogy csak úgy havi több ezret kidobják rá!

2013. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én az 5,5 év alatt vagy 200-at biztosan elhasználtam, ovulációs tesztből 1000-et kb. :-) Úristen, most tudatosul bennem hogy mennyi pénzt költöttem! :D
2013. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi nem álltunk neki kifejezetten próbálkozni, nem védekeztünk, úgy voltunk, hogy ha jön, örülünk neki. Első hónapban késett a menzeszem egy hetet, az alatt két tesztet ellőttem, de mindkettő negatív lett. Következő hónapban megint késett, második nap vettem tesztet, de akkor csak azért, mert rákszűrésre volt időpontom az orvoshoz, és gondoltam, kérdezheti a menzeszt. Na, az pozitív lett. Utána még ellőttem párat a legolcsóbból, hogy lássam, erősödik-e.
2013. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 frászkarikaborsó ***** válasza:
Egyet sem, amikor úgy éreztem csinálnék egyet, vettem egyet gyógyszertárban. Aztán pár hónap múlva vettem vaterán egy 15-ös csomag one step tesztet, mert rájöttem hogy ha így folytatom, rámegy a gatyám a gyógyszertári tesztekre. Az meg olcsó volt. Nem is sokat használtam el belőle mire + lett.
2013. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Minden havi előtt vettem, hogy hátha most sikerült, mikor már késett 2 napot ellőttem, negativ volt. Ez igy ment fél évig. Az elmúlt egy hónapban olyan szinten voltam, hogy majd jön a baba amikor jónak látja. A hőmet sem mértem annyira, csak mikor a férjem itthon volt(külföldön dolgozik). Egy hét késésnél és erős mellfájdalomnál vettem egyett amit rá 2 napra csináltam meg. Pozitiv lett.

Igy utólag már beláttam, hogy nagyon akartam a pozitiv teszteket és azert nem jött össze, nagyon rá voltam kattanva a témára. S most, hogy már terhes vagyok olyan boldog vagyok, hogy madarat lehetne velem fogatni :)

2013. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Előre egyet se. Augusztusban kezdtünk próbálkozni, decemberbe már nem jött meg, akkor teszteltem először.
2013. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én 200 Ft-osból vettem egy csomót, de nekem a 12-26. ciklusnapig kell Utrogestant használnom, aztán ha pozitív a teszt, akkor rögtön tovább kell használni. Szóval nálam mindig van pár darab. Régebben vettem drágábbat is, már nem költök rá...

De kibírom hogy nem tesztelgetek állandóan, most sem csináltam augusztus óta (akkor pozitív lett, csak sajnos elhalt a terhesség még az elején).

Várom már azokat a bizonyos tüneteket... :-)

2013. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

29-et vettem. 2 doboz xepilt és 25 vaterásat. Rendesen használtam is belőlük, pedig az első hónapban megfogant a pici :)

Nagyon korán éreztem, hogy terhes vagyok, és a tesztek rendre negatívok voltak. Majd mensi napja körül pozi is lett, de utána is még 2 naponta teszteltem, hogy erősödik-e. Volt már egy missed ab-m-. A párom teljesen megértett.

36hkm

2013. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Előre nem vettem egyszer sem. Összesen 3 db tesztet használtam el a 3 terhességem alatt. 4éves, 2éves és 3 hónaposak a gyerekeim:)
2013. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok-sok választ! Még egyszer gratulálok a babákhoz mindenkinek!
2013. márc. 10. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!