Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi lesz? (bővebben...

Szerintetek mi lesz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam UH-n (36 hetes)A BPD-nk 86mm volt.Azt mondták,hogy két héttel el vagyok maradva az átlagtól.Ma megyek megint UH-ra.Szerintetek 5 nap alatt változott valami?A doki azt mondta,hogyha nem lesz változás akkor befektet a korházba.De míért mert pici?Én már nem értek semmit.Amúgy mindenünk jó csak a BPD-nk kicsi!
2009. szept. 14. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos azért hogy megnézzék minden rendben van-e. De ne aggódj, a BPD ugye a két halánték közötti távolság, nos nem mindenkinek van egyforma feje, van akinek keskenyebb, van akinek kerekebb a feje. Ha eddig mindig minden rendben volt, szerintem most sem kell aggódnod. A dokid alapos, inkább fektessen be és vizsgáljanak át mindent. Aztán meg nem biztos hogy pontosan mérték!

Sok boldogságot!

36 hetes kismami

2009. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a héten voltam uh-on, nekem 90mm-et mértek, és azt mondta a doki, hogy normális.

Ne aggódj és boldog babavárást!

37 h km

2009. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia

Pont emiatt írtam én is kérdést tegnap. Olvasd el milyen válaszokat kaptam. A fejátmérőre és a fejkörfogatra kérdeztem rá. Figyelj én a 39. héten vagyok és így mértek 87 mm BPD-t. Ehhez képest a te babádnak nagyobb. Te is én is beleesünk a referenciaértékbe, igaz az alsó határon vagyunk. Én is idegeskedtem emiatt. Nekem ez csak a 38 héten derült ki hogy kisebb a feje, ezért minden nap csinálnak NST-t, de nem fektettek be. Minden nap 10-es meg 9-es az NST, erre azt mondják hogy nincs semmi gond. Szerintem nálad is szívhangot fognak nézni rendszeresen, mert az árulja el a baba állapotáról a legtöbbet. Amíg az jó, addig nincs baj.

2009. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És még valami. Azt mondta az egyik doki hogy valószínűleg alkati lehet hogy kisebb a feje.Ugyanis ezt is nézni kellene hogy milyen a szülők fejformája.
2009. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is be akart fekteti az orvos, mert kicsinek találta a babát. Az UH alapján csak 2800 gramm volt, erre másnap megszültem 3150. Az orvos az UH alapján mérte kicsinek, ezért akart befektetni.

Nyugodj meg, a te babád méretei teljesen jók, nem kell minden babának óriásinak lennie!

2009. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!