Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. gyerek, hasonló tapasztalatok?

2. gyerek, hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Teszteltem egy pozitIvat, van már egy 2 és fél éves fiam. Amikor mondom egy két ismerősnek, jó páran húzzák a szájukat, hogy inkább el kéne vetetni, mert egy gyereket is nehéz felnevelni. Nálatok is volt ilyen, mert nekem rosszul esik.
2013. márc. 12. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, miért ilyenek az emberek, csak abban vagyok biztos, hogy nem kell foglalkozni senki véleményével. Nekem a saját anyám sem tudja, hogy jön a köv. baba, pedig 26 hetes vagyok. Igaz, hogy nem 2. babáról van szó, hanem 6.-ról, de nincs kedvem magyarázkodni, meg az egyéb sirámait hallgatni. Nem csak az övét, senkiét sem. Idegenek véleménye meg pláne nem érdekel.
2013. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, persze tudom, könnyű mondani! Mi a 3.-at várjuk, a családban mindenki tudta, hogy így tervezzük, senki nem bántott. Anyósom csak annyit mondott, nem lesz könnyű, mondtuk neki, tudjuk. Kettővel sem az. Viszont az nagyon bántana, ha a szüleim mondtak volna bármi rosszat, szerencsére ők nagyon várják. Néha én is hallok ilyeneket, erre a világra nem szabad gyereket szülni... butaság, ezer érvvel tudnám megcáfolni, de nem teszem, inkább kerülöm az ilyen embereket, ők keserű, boldogtalan lények, fogalmuk sincs róla, mekkora öröm egy gyerek. Persze, gond is, na de mi nem az manapság? Várd örömmel a babát és ne is halld meg az ilyen butaságokat!
2013. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy így állnak az emberek a 2. babához! Tudom, miről beszélsz! A hatodik babánkat várjuk (mind tervezett baba volt, és mind közös a férjemmel), úgyhogy nekem is volt már ilyen beszólásokban részem. De én már nem foglalkozom velük, ez csakis a mi döntésünk, és a felelősség is csak a miénk ezekért a gyerekekért! Gratulálok a babához!
2013. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez ismerős!


Az első terhességemnél is elfordultak mellőlem a barátnőim, azóta kezdtünk jóba lenni, de most úgy néz ki megint babát várok (6 pozi teszt, 10 napja késik), elmeséltem nekik hogy lehet hogy jön a tesó, erre most megint áskálódnak ellenem! Mindnél van gyerek, szóval nem hiszem hogy irigyek, de nem értem őket!


NE TÖRŐDJ VELÜK! NEKED MOST A FIA, A PÁROD ÉS A POCAKLAKÓ LEGYEN A LEGFONTOSABB! :D

2013. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!