Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sírós vagy várandósan? Én ezt...

Sírós vagy várandósan? Én ezt olvasgattam, és sokat nevettem ezeken az édes gyerek szövegeken. Aztán a nevetés átment zokogásba. A férjem és a 7 éves kisfiam megijedtek. Nem tudták mi bajom. Ti voltatok hasonló helyzetben? 35 hetes.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 30. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam teljesen átlagos terhesség alatt. Én is gyakran elsírom magam, akármin. :)
2010. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

aranyos kis dumák.a fiaim is szoktak hasonlókat.nem tudom egyébként.én még nagyon az elején voltam síros.bár mire szülök,lehet,hogy ujra visszatér.

23 hetes km

2010. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

XD jesszusom de jót nevettem:D Várom már mikor az én lányom is ilyeneket mond:D


Barátnőm 3 éves kislánya a múltkor megszólalt:



" Anya én jó pasikkal akarok randizni "

2010. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is.Hnap leszek 36 hetes.

Tegnap férjemmel beszélgettünk, megint jóslóztam, megsimogatta a pocim és szépen mondta neki h nyugodj meg, olyankor általában elmulik.Na ez olyan aranyos volt, hogy elobb mosolyogtam, majd nevettem, utánna meg rámtort a sirogorcs, de potyogtak a konnyeim vagy 5 percig, levegot is alig kaptam.Majd abbamaradt megint vigyor.Erre megszolal, hogy ennyire fájt?Mert akkor nem csinál tobb babát, na ezen megint elkezdtem zokogni....Szegény párom..:)

De nem voltam sose ilyen síros meg semmi, még csak el se nagyon érzékenyulok.Tegnap ota meg vagyok kattanva.Tiszta hullámvasut a hangulatom.Reggel jo kedvem volt, barátnommel vettunk fulbevalot a picinek, mászkáltunk, aztán rossz kedvem let a hótól.Hazajottem kiabáltam a mikroval h miért ilyen lassan melegit, utánna jokedv, majd letargia, hogy olyan egyedül vagyok.Rajtam kivul 3an voltak meg a kutyánk.Szoval érdekes.Lehet közeleg a szülés????



36 h km

2010. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!