Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák! Ti éreztétek...

Ikres anyukák! Ti éreztétek hogy a pocakban ketten (hárman) vannak azelött mielött az orvosa elmondta volna? Ha igen miből vagy hogyan? Esetleg valami furcsa "tünet" vagy csak szimpla anyai megérzés? Kiváncsi lennék.

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 19:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok mindenkinek! Bár már a hatodik babámat várom, picit irígykedem! Nagyon sokat álmodoztam ikrekről (genetikailag lehetnének is)... Sok boldogságot a babákhoz! Kérdező, írd meg, ha kederült!
2013. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó hozzászóló! :) És hogy bírsz 5kisgyermekkel? :) Mindig is ilyen nagy családot szerettél volna? :) Mindenképpen megírom,amint megyek orvohoz.Számolásaim alapján és ha minden rendben van akkor április elején kell mennem orvoshoz. Már nagyon izgulok :)
2013. márc. 13. 10:07
 13/22 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Mi mindig is nagy családot szerettünk volna. És most tartunk ott, hogy 21 hónaposak az ikerfiúk, az öcsük 8 hónapos és most a 4. is kisfiú lesz :-) Fárasztó minden nap, de nagyon megéri :-). Nekünk ez így tökéletes :-)

Írj, hogy hány baba van! Drukkolunk :-)

2013. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nálam a fiam 4éves a lányom 2és fél éves.Remélem minnél hamarabb beszámolhatok arról hányan is laknak odabennt!Az sem baj ha egyedül van a baby,csak rendben legyen vele minden!
2013. márc. 13. 16:31
 15/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Sajna ismét lesújtó hírrel kellett szembenéznem.A baba nem maradt velem :( Nagyon magam alatt vagyok mert a múlt hónapban is ez történt :(
2013. márc. 13. 17:56
 16/22 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Köszönöm a gratulációt, és nagyon sajnálom, ami veletek történt, remélem, én is minél előbb gratulálhatok neked a nagy családhoz! (Igen, én mindig is sok gyereket szerettem volna, és a férjem is.) Hidd el, nektek is sikerülni fog! Nagyon szorítok, és légyszi írj, ha sikerült!
2013. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es!Nagyon szépen köszönöm!persze mindenképpen írok,nagyon jó lenne ha mihamarabb beszámolhatnék az örömhírről!Nem tudom volt-e már más is így de folyamatosan a neten kutakodok keresek.Több olyan oldalt találtam,ahol azt írják hogy a beágyazódásos vérzés normális,ami ugye az esedékes menstruációkor van ha van megtermékenyített petesejt.Több helyen olvastam azt is,hogy volt aki az első egy két három,de akár az egész terhesség ideje alatt mentsruált.És most ezek a gondolatok cikáznak a fejemben.Mi van ha nálam is csak ez van?Mi van ha még is van babóca?Párom szerint ebbe belefogok zakkani.Csak tudjátok annyira rossz érzés...Meg ami nagyon érdekes,hogy az előző két terhességem minden gond nélkül az első és egyetlen óvatlan pillanatban sikerült.Most pedig már második hónapja próbálkozunk.És én ezt egyáltalán nem értem és bánt,hogy mi lehet velema gond.Nálatok mennyi próbálkozási idő után sikerült a harmadik baby?
2013. márc. 14. 08:35
 18/22 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Nagyon sajnálom :( de ne add föl!! Úgyis jönni fog, ha itt az ideje :-)

2013. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves 2. ! Nagyon bízom és nagyon reménykedem! :)
2013. márc. 14. 14:21
 20/22 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Tudom, hogy ez most abszolút nem vígasztal, de 2 hónap az még nem sok! Nekünk az első jött össze 3 hónap alatt, már azt hittem, nem lesz gyerekem. :-) (Aztán a többi már simábban ment.) Biztos hamarosan össze fog jönni! Várom a fejleményeket!
2013. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!