Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok és...

18 hetes kismama vagyok és nemhogy 1 kilót, de még 1 grammot sem híztam, ez vajon baj?

Figyelt kérdés
Talán nem növekszik rendesen a baba vagy csak én ilyen vagyok, bár étvágyam sincs szóval nincs mitől híznom, de akkor is mi lehet a baj?
2007. szept. 12. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is nagyjabol igy vagyok,most nemrég kezdett megjönni az étvágyam.Szerintem minden ok,nem kell aggodni...nekem mozog is.Nem kötelező minden terhes nőnek elhizni.Egy 19 hetes kismama... Sok sikert!!!

2007. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baj, szerencsés alkat vagy. Én is az utolsó időszakban híztam meg, de nekem sem volt nagyobb étvágyam mint volt. Attól még a baba fejlődik, csak még ő sincs a hízási szakaszban. Ha ő elkezd hízni lehet te is felszedsz pár kilót. Barátnőm anyukája terhessége alatt egy kilót sem hízott, sőt fogyott. Egészséges volt a magzat. Ne aggódj, nem törvényszerű a hízás.

Sok sikert!

Egy 39 hetes kismama

2007. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, az elején én is fogytam, aztán 7 hónap alatt 7 kiló jött rám, most meg a nyolcadik hónapban elég sokat kaptam magamra. Ne aggódj, lehet, hogy elkezdesz hízni, de akkor sincs semmi baj, ha nem. Egy 33 hetes kismama

2007. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kolléganőm semmit nem szedett szinte magára! De tényleg! Egyik gyerekénél sem, pedig mindkét gyereke jóval 3 kg fölött született! Az egyik 3,90 kg volt! Szóval ne aggódj! Szerintem most kb. olyan 1 kg plusz lehet rajta... Hihetetlen, de van ilyen!
2007. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Én se híztam mág, bér még csak a 14 héten vagyok. Sok olyat ismerek, aki egész terhessége alatt csak 5-6 kikót hízott.

Alkati kérdés.

2007. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!