Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól érdemes...

Hány hetes kortól érdemes bevásárolni a babának?

Figyelt kérdés
A baba februári lesz! Milyen ruhákat, kiegészítőket érdemes megvenni neki, bár tudom kapni is biztosan fog! 20 hetes km
2009. szept. 14. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor vásárolsz, amikor jól esik.

Ami tuti kell:

-bady (hosszu és rövidujji is pár darab)

-rugi

-kissapka

-overál

na meg még millió dolog, de gondolom van már listád...(én is küldhetek neked egyet, ha írsz)

2009. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Megköszönném neked a listát! :)

2009. szept. 14. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor kedved van. Én nem vagyok babonás, az apróságokat kb a 20-25.héten elkezdtem megvenni. Inkább azért vártunk még, mert egy-két dolgot kaptunk családtagoktól, így nem akartuk megvenni előre. Kiságyat pl. most veszünk.

32 hetes kismama

2009. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.nekem januári volt a babám,és én már október,november környékén megvásároltam mindent.az ok:1.fogalmam se volt,hogy milyen idő lesz,hogy rendesen körül tudok e majd nézni mindenhol.2.anyagi okok miatt nem egyszerre vettünk meg mindent,hanem apránként.olyan 6 hónapos koromtól kezdve kezdtünk el nézelődni és aztán az ünnepek elött megvettünk mindent.én hosszuujjú babybol többet vettem mint amennyit mondtak,és de jol tettem.kb 6 hétig hordta az 56-os méretet,pedig mindenki azt mondta vegyek csak 4-5 db-ot.hát 6 hétig biztos a hajam téptem volna 5 db badyval.bundazsákot,zoknit,meleg rugit,sapikat.kardigán vagy kiskabát,pulóver,kistutyi,takarók,melegebb,vékonyabb.más hírtelen nem jut eszembe.
2009. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért is érdemes elkezdeni időben nézelődni legalább, mert pénztárcakímélőbb, mint egyszerre bevásárolni. Jobb, ha van időd kivárni az akciókat, vagy hogy a vaterán, teszveszen olyan cucc legyen, amilyet szeretnél.

Én nem terveztem semmilyen vásárlást, mindig magától jött. Egyedül a kiságyért mentünk fel Pestre, mert ott olcsóbb volt, mint Szegeden. Egyébként mi is kaptunk egy-két dolgot már, de szoktam járni vásárba, bálásba ott is vettem néha tipegőt, kisplédet, satyit, kengurut stb. Mindig ami megtetszik és jó áron van, de nem szabad túlzásokba esni.( Bár Anyukám első lányuncsija lesz és a kb 20 db tipegővel, 4 overállal és egyéb rucikkal már a túlzáson is túltett(-:(-: De a mamák már csk ilyenek!)


Nekünk januári babánk lesz, úgyhogy melegebb ruhákban, babakocsiban gondolkodtunk, de kell vékony is, mert panelban lakunk és ott télen nagyon meleg van (9.-en.


Ha babakocsit veszel, mindenképpen olyat vegyél, ami téliesíthető. A boltban az eladók is, ha használtan veszel a kismamák is segítenek.

A kiságyból mi kombit vettünk, ágyneműtartósat, a helyhiány miatt. Etetőszéket is majd összecsukhatósat veszünk ugyanezen megfontolásból.


Hirtelen ezek jutottak eszembe. Boldog babavárást(-:

2009. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hete kezdtem el vásárolgatni,akkor tudtuk meg,hogy cseppcsaj:)Akkor voltam 23 hetes:)
2009. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!