Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SEGÍTSETEK! 10 hetes terhes...

SEGÍTSETEK! 10 hetes terhes vagyok, és többször is hánytam vért. Ma reggel is. Nem tudom mitől van, az orvos azt mondta, hogy ez rendellenes és baja lehet a gyereknek de nem tett semmit. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hogy alakult? Voltál dokinál?
2013. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! igen elmentem orvoshoz , és nem tarthatom meg a gyereket mert beteg lenne meg rendellenességei lennének..................:((
2013. márc. 15. 13:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért? Mi a gond?
2013. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudták, de mondták , hogy valami nagyon nincs rendben és én meg nem szeretném , hogy szenvedjen majd ugyhogy a legjobb döntés ez volt....
2013. márc. 15. 14:50
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
Hát, te tudod. De annak a babának nincs semmi baja.
2013. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

#15, ne haragudj hogy megkérdezem, de te innen, az internet elől mégis honnan tudod hogy van-e a gyereknek baja vagy sem? Ha az orvosok megvizsgálták és ezt mondták akkor nyilván nem véletlenül tanácsolták azt amit..


Kérdező, sajnálom hogy így alakult! :(

2013. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha konkrét baja lenne, meg tudnád mondani, mi. Az a nő, aki akarja a gyerekét, másod- sőt harmadvéleményt kér és elmegy a végsőkig. Ez amolyan "pff, ez nem jött be" hozzáállás, nem igazán érzem át, amiről beszélsz.
2013. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez így valóban érdekes, hogy "nem tudják mi a probléma de valami nem stimmel"..


Én egészségügyben dolgozok de körülöttem a nőgyógyászok előbb harapnák le a saját kezüket mint hogy 100%-ig biztos problémás diagnózis nélkül az abortuszt javasolják az anyukának. De ezek szerint nem mindenki ilyen lelkiismeretes..


Egyébként én a tüneteidből vészes terhességi hányás szindrómára gondolnék, aminek jellemző tünete az ismétlődő epe- illetve vérhányás amelyek tökéletesen kezelhetőek ha időben elkezdik, anélkül hogy mind a baba mind a mama károsodna. Antihisztamint kellene szedned nagy valószínűséggel és pár hetes kórházi kezeléssel rendbe jöhetnél ragyogóan!

A vérhányás semmilyen mértékben nem károsítja a magzatot, csak és kizárólag az anyukára káros, de arra nagyon.


Az a véleményem hogy rettentő felelőtlen és amatőr dokit fogtál ki ha terhességi vérhányásra azt mondta hogy vetesd el a babát. Persze, így is meg lehet szüntetni az okot, mert amint abortálnak elmúlik minden mint ha elvágták volna, de ilyen brutális megoldást én még életemben nem hallottam ennek a problémának a kezelésével kapcsolatban.


Azt mondom, hogy keress egy másik dokit aki ÉRT is a szakmájához, mert 2-3 hét alatt rendbe jöhetsz anélkül hogy elveszik a picit.

2013. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

hát ez kamu kérdés ilyen hülyeségeket irni a kommentekre..((

nem tudják az orvosok mi baja a babának de tuti beteg..ilyen nincs valaki megint jol szorakozik...

2013. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!