Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket is elkísért a párotok?

Titeket is elkísért a párotok?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, ma megyünk a tarkóredő mérésre... A férjem ma fogja először látni a Juniort. A ti párotok hogy reagált? Kíváncsi lennék...
2009. szept. 15. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 12 hetes uh-ra még nem kísért el,de a 18 hetesre már eljött.Csak nézte a kicsit és nem akarta elhinni.
2009. szept. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem eljott velem, nekunk is pont a 13-dik heten volt az ultrahang. Mikor meglatta a kepernyon, hihetetlenul csak annyit mondott, hogy: ' Je ugy nez ki mint egy igazi baba.' A doki nevetve mondta, hogy 'miert mit gondolt mit fog latni?' :) Aztan nagyon erdekelte, hogy mit mer a doki, mi micsoda. Igy jol elbeszelgettek, amig a doki magyarazott. Nekunk elotte egy oraval levettek a vert es mondtak, hogy pont egy ora mulva lesz meg a ver eredmenye addig menjunk ultrahangra a masik szobaba. Igy egy orank volt kb. amig a doki ultrahangozott es utanna elbeszelgetett velunk, ha kerdesunk volt kerdezhettunk meg o is magyarazott. A ferjemet is minden nagyon erdekelte. Szerintem tobbet kerdezoskodott mint en. :) Aztan behoztak a vereredmenyt es a doki osszekombinalta azzal amit az ultrahangon mert es meg is kaptuk a down, Edwards kor es egy masik fajta kormoszoma rendellenesseg kockazatat. Most lassan varjuk a 20 hetes genetikai uh-t arra is jon velem, utanna meg a 4D-t. :)

Boldog babavarast es meglatod nagy elmeny lesz.

2009. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is eljött, de mivel csak 2 perces vizsgálat volt, nem sokat látott. De az is tetszett neki. Igazából akkor érzékenyült el, mikor rá 1 hétre elmentünk 4D-re és ott tényleg látta a babát, elmondták hogy mi micsoda 2D-n és mikor átkapcsolt 4D-re ott meg gyönyörűen látta a babát, hát fantasztikus élmény volt Neki is!

Sok boldogságot!

37 hetes kismama

2009. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A párom a 18. heti vizsgálaton volt bent. Nagyon tetszett neki a dolog, de nem igazán tudta kivenni mi hol van. De a doki rendes volt és megmutatta 4D-n a kis arcocskáját, már akkor tiszta apja volt :) Ez egyből feltűnt mindenkinek :) Nagy élmény volt :) 24. héten csináltattunk 4D-s uh-t, arra apukám kísért el, ő is jól szórakozott a vizsgálat közben nagyon tetszett neki. :) Otthon néztük meg a párommal a dvd-t is, nagyon büszke volt rá, hogy ennyire hasonlít rá a fia.:) A kis Dávidunk most lesz 2 hónapos és még mindig tiszta apja :) Imádjuk:) Amikor megszületett teljesen olyan volt mint ahogy UH-n láttuk :)

2009. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Az én párom már az első ultrahangokra is bejött, és persze azóta is :) Mindig úgy intézi, hogy ott lehessen :) Teljesen odavan! Sokkal többet lát a i kis Juniorunkból, mint én, mert hozzá van közelebb a monitor, így nekem is Ő mesél Róla :) Nagy élmény ez egy leendő Apának :) Hamarabb beleélheti magát az új szerepbe.
2009. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem megkönnyezte, mikor először látta a babácskánkat.
2009. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 13 hetes ultrahang hüvelyi ultrahang. A férjem bejött, de a legtöbbjük csak a 18 hetesen látja először a picúrt. Egy nőgyógyászati vizsgálathoz hasonló helyzetben ultrahangoznak.
2009. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pozitiv tesz után ,együtt mentünk a dokihoz a férjemmel.6 hetes voltam akkor.A doki direkte hivta is a férjemet, halgassa meg ő is a kicsi szivét.Sokat még nem láttunk belöle az igaz,de az is leég volt meghatodjunk.Pedig mint irtam megerösités miatt mentünk,tehát tudtuk mire számitsunk.Azóta minden alkalommal jön velem együtt nézzük hogy nő a babánk.
2009. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem már a pozitív tesztes első uhnál (7 hetes) bent volt és amikor mondta a doki hogy 1 cm es felugrott jött mellém a monitorhoz és nézte. Nem bírt ülve maradni végig vigyorgott. Azon kívűl sem láttam rajta még hogy mennyire örül esetleg... Nem egy érzelem kifejező ember de itt azért már tudtam hogy boldog.

2009. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is 13 hetesen a genetikai uh-n látta meg a kisfiúnkat a férjem. Nagyon örült neki, hazafele végig vigyorgott a metrón. De a legnagyobb élmény a 18.héten a 4D-s uh volt, amikor bepillanthattunk 45 percre abba, hogy is él a kisbabánk a pocakomban. Leírhatatlan volt mindkettőnk számára az érzés.


38hetes pocis

2009. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!