Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, eddig csak...

12 hetes vagyok, eddig csak folsavat szedtem. Most elkezdenék valamilyen terhesvitamint. Milyet szedjek, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem a terhesség elejétől kb a 25.hétig minden nap. Aztán már csak heti 2-3 alkalommal szedtem. Amikor nem, akkor kalciumot, magnéziumot és vasat szedtem (Béres). A 36.héttől magnéziumot már nem szabad, akkor már csak kalcium és vas. Persze, ha valakinek jó a vérképe, nem fontos a vas, nekem kellett.

Elevit szerintem jó, de nem mindenkinek jön be, sokat olvastam itt, hogy szorulásuk lesz tőle (vastartalma miatt).

2009. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Legjobb"-at nem fogsz találni, mindenki más vált be és azt tudja ajánlani.


Én kétfélét szedtem.

Kb a 13. hétig szedtem a Femibiont, aztán átálltam a Hipp Natal-ra.

Nem azért, mert nem voltam megelégedve a femibion-nal, nem volt vele semmi bajom, de valahogy mégis szimpatikusabbnak tűnt a Hipp Natal, hogy azt inni kell és nem egy "bogyót" bevenni.

Azóta is a Hipp-et iszom naponta egyszer, most vagyok 30hetes.


Árban ezzel a kettővel kb ugyanannyiba jössz ki.

Az elevit és gravida árát nem ismerem, ezt a kettőt a sok utánaolvasás után rögtön kizártam.


Hipp Natal pl a drogériákban (dm, rossmann, müller) is kapható.

2009. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a télen elevitet szedtem,már felkészítés idöszakban is,terhes is maradtam de spontán vetéléssel fejeződőtt be sajnos. De az elevittől 3 hónap alatt 8 kilót híztam. Pedig nemvagyok zabálos alkat.Aztán májusban ismét áldott állapotban kerültem.Az orvosom a femibiont ajánlotta.2 fajta van belőle :egyik az első 12 hétre,a másik pedig a 13 héttől. Május ota egyetlen kilót nem híztam ,mindent eszem ami jólesik.A kislányom meg az uh méretei szerint nagyobb kicsit mint hetek szerint kéne lennie.

De talán ez is alkatfüggő, kinek mi válik be!

Szép babavárást

2009. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en Elevitet szedtem,de szerintem jobban jarsz ha ezt a dokiddal beszeled meg,hiszen o latja a labor vizsgalatokat,hogy mibol mire van nagyobb szukseged,kellemes babavarast,35h.km:)
2009. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!