Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mátészalka, Fehérgyarmat...

Mátészalka, Fehérgyarmat nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Tudna valaki Mátészalkán rendes és jó nőgyógyászt ajánlani? Vagy esetleg jobb, ha Fehérgyarmatra megyek?
2013. márc. 14. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Fehérgyarmatot javasolnám, a szalkai kórház már a végét járja... :) Én is gyarmatra járok Dr. Esze Tamás osztályvezető szakfőorvoshoz, igaz én a magánrendelésre. Nagyon tudom ajánlani, nyugodt, rendes, alapos szakember!!!


22 hetes kismami

2013. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És drága a magánrendelés?
2013. márc. 14. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

4 hetente kell járnom, 5000.- egy vizsgálat.


22hkm

2013. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mátészalkán én Heizer Antal doktor úrat tudom ajánlani. Nagyon alapos, kedves orvos. Bár csak magánrendelője van, de nagyon baráti árakkal dolgozik.

Itt a weboldalának a címe: [link]

Előtte én is Esze Tamás doktor úrhoz jártam, ő is kedves volt, de szakmailag szerintem Heizer doktor jobb!

2013. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor lehet inkább őt fogom választani, mivel Mátészalka közelebb van hozzám.
2013. márc. 21. 18:47
 6/6 anonim válasza:
Ugyan már nem mostani a kérdés de azért írok háza valaki olvassa! Én mindenképp szalkát ajánlom! Lehet h a kórház nem a legújabb de a dokik sokkal jobbak! Én Gönczy doktornőnél szűltem! Tündéri nagyon meg voltam vele elégedve! Tőle jobbat el sem tudtam volna képzelni! HozzAteszem én fehérgyarmaton majdnem a kórház mellett lakom de elmentem szalkára :)
2014. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!