Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen az, ha egy...

Szerintetek milyen az, ha egy kismama "kirakja" a pocakját (azaz nem öltözik fel rendesen)?

Figyelt kérdés
Nyilván nem strandra gondolok, hanem utcára.
2013. márc. 10. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy érted,hogy nem fedi a pocakot ruha?Ha igen,szerintem gáz.Két gyerekem van,de soha nem mutogattam így a pocakom.
2013. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy nem terhes nő is nagy hibát követ el ilyenkor, nehogy egy várandós. Megbotránkoztat, mikor azt látom, hogy egy fiatal lánynak kint van a hasa, veséje megfázhat. Hát még egy terhesnél... felelőtlennek gondolom.
2013. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem érdekel. Nem jobb vagy rosszabb, mint mikor dereka kint van minden lánynak, aki jár kel tavasztől -őszig. Ez is csak egy has. Az más kérdés, hogy nekem fiatal, nem várandós nőkön sem tetszik az, ha kipakolják mindenüket. De csak azért, mert várandós pocak, még nem lesz csúnyább, ha kint van. Csak egy has.
2013. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én is taszítónak találom. Soha nem tettem ki, pedig csodálatos, hatalmas, csíkmentes pocim volt, de ez csak rám és a férjemre tartozott :)
2013. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szép a pocija vkinek akkor strandon kiteheti de amúgy nem tetszik, ízléstelennek tartom valahogy. A nem terhes has kirakás az más kategória, az szimplán csak nem tetszik.
2013. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Strandon szerintem szep is lehet. Viszont amikor utcan latok igy valakit... hat elegge sokkot kapok. Sztem is felelotlenseg.
2013. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem találom taszítónak egyáltalán, ettől függetlenül nem mutogattam soha a lapos, nem gömbölyödő hasamat se, max a strandon.
2013. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ciki, ha direkt kilóg utcai ruhából - valahogy ehhez már intim dolognak tartom. Én biztos nem raknám ki, mert utálom, ha megbámulnak. Ugyanakkor a kismamák alakja szerintem természetes és strandon egyáltalán nem tartanám "gáznak".
2013. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek! Én is úgy gondolom, hogy strandon nem gáz, az utcán viszont igen!
2013. márc. 10. 16:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A strand az strand ott termeszetes, hogy az embert alig fedi valami bar milyen legyen az alakja. Egy kismama meg szexi is lehet a strandon, ha csak a pocakja nott. Viszont utcan latni ilyet igenytelenseg es felelotlenseg Alapbol az emberben sztem a kismamakepe nem egy haskilogos magamutogato nocske ... hanem egy szepen eltakart de a pocakformajat kiado tunikas holgy.. kb.
2013. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!