Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas AFP-eredményt okozhatja...

Magas AFP-eredményt okozhatja az, hogy az első trimeszterben vérezgettem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
A vérezgetésre/kisebb görcsökre duphastont szedtem kb. a 14. hétig.
2009. szept. 15. 13:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen okozhatja. Nekem is magasabb volt de nem volt semmi baj és egészséges lett a kisfiam, pedig rengeteget véreztem. Én is szedtem ezt a gyógyszert amit írtál és még méhnyugtatót is. Nyugodj meg én szorítok hogy ne legyen baj.
2009. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy ha nincs fejlődési rendellenesség az ultrahangon, de az afp magas(abb) egy kicsit, az lehet vérezgetéstől. Nálam is ez volt.
2009. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, hogy írtatok. A vérzés szerencsére nem jött vissza a duphaston elhagyása után, de ez az AFP-érték (3,7 MOM; 2,7-ig írják normálisnak)nagyon aggaszt, annak ellenére is, hogy tudom, külföldön, sok helyen már nem is nézik, illetve, hogy fals pozitív eredmények sok mindentől lehetnek...
2009. szept. 15. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

IGEN! Nekem 2.64 MOM lett, de a dokim a biztonság kedvéért elküldött genetikai tanácsadásra, ahol volt uh is, és kérdezték hogy nem vérezgettem-e mert amúgy a baba egészséges. De igen, véreztem egy kicsit az elején, és mondták hogy akkor valószínű attól lett emelkedett.

Ha az uh-kon mindent rendben találnak akkor nincs gond. Minden jót!

36 hetes kismami

2009. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!