Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokitok mindig 100%-ig...

A dokitok mindig 100%-ig képben van veletek kapcsolatban? Hol tartotok? Milyen vizsgálatra küldött stb.! Vagy megkérdezi, hogy éppen mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Az én dokim megismer,és nagyjából képben van velem kapcsolatban,de nem mindig 100%-ig.Ez baj?Ja,és nem magánorvos,hanem SZTK-s!

Veletek mi a helyzet?


2009. szept. 15. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magándokim volt. 90%-os ra mondanám, elővette a kartonomat, én onnan látta mi volt múltkor. De azért képben volt. Nagy meg vagyok vele elégedve.
2009. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 200%-ban megvan minden mivel régi ismerősöm:D

Ha sztk-s doki sztem mg jól is jártál,azért nem egy nem két kismama megfordul nála nap mint nap,úgyhogy sztem te még szerencsées is vagy:)

2009. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem magándokim volt, egy jó nevű professzor rengeteg beteggel, de azt sem tudta ki vagyok. Minden alkalommal megkérdezte, hogy miért is vagyok veszélyeztetett? Az eredményeimet elfelejtette elhozni. Volt olyan, hogy a vérképemet 2 hétig nem hozta el a kórházi irodájából. Viszont a szülésnél (ami végül sajnos császár lett) nagyon profi volt és rendes. Több mint 20 órát vajúdtam és az utolsó 8 órát csak miattam töltötte a kórházban és mindent megtett, hogy természetes úton szülhessek.

Szóval a terhesgondozásban katasztrofális volt, a szülésnél viszont nagyon jó, bár nálad ez mindegy, mivel ha nem kéred fel, nem nála szülsz.

2009. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt mert anno kifogtam egy nagyon aranyos orvost akivel az első pillanattól kezdve őszint lehetett beszélni az épp felmerülő gondjaimról,nagyon lelkiismeretes.Már 10 éve járok hozzá,2 gyermekemet is ő segitette a világra és most várjuk a harmadikat. Bármikor felhivhatom ha épp kérdésem lenne,vagy aggodok valamiért,sőt ő mondja,hogy inkább hivjam 100szor mint esetleg valami baj lenne. Simán megismer és tud minden apró részletet,nem kell mondanom semmit. Soha nem váltanák orvost.Persze mindenkiről hallani negativ és pozitiv véleményt de én a saját tapasztalataimnak hiszek.
2009. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyereknél a magándokimnak fogalma sem volt még a 9. hónapban sem, hogy mi újság velem. bementem, megkérdezte a nevem és megnézte a gépet, mi van beleírva, hány hetes vagyok stb... Szüléskor benn volt 15 perc alatt éjjel, végig mellettem volt, ezzel így semmi gond. A kitolási szak kezdetén viszont megkérdezte, hogy is hívnak!!!

Most SZTK-s dokim van, gondoltam annál rosszabb nem lehet mint a magándokim volt és ráadásul ingyen is van. Minden alkalommal még mindig megdöbbent, hogy mennyire topon van velem kapcsolatban, mindig úgy fogad mikor belépek az ajtón, hogy a keresztnevemen üdvözöl. Tudja, hogy nem fogadom fel, épp ezért mindig két rublikát és teleír a kiskönyvemben, hogy az ügyeletes doki mindenben tájékozott legyen. Bár szülésznőm van.

2009. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még a terhesség elején tartok, de a dokim jól emlékszik rám, mert korábban is jártam nála vaginizmus miatt. Erről aztán jól megjegyzett magának. Persze az ő agya se számítógép, bele kell néznie a papírjaimba, hogy tudja, ki vagyok, de akkor minden beugrik neki szépen, és tudja, mi az ábra. Képben van, maximálisan megbízom benne.
2009. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!