Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín folyásom van, de...

Rózsaszín folyásom van, de csakis pisilésnél. A betétem teljesen tiszta, foltmentes. Felhívtam az orvosomat, azt mondta, hogy hétfőn azért rámnézne.6 hetesen más is volt így?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem volt. sajnos elvetéltem akkor. amit a doki javasolt, szigorú ágynyugalom és magne b6 2-szer naponta! tedd ezt, ez a legjobb, amit tehetsz!!

nem biztos, hogy te is elveszted a babádat, ezer esetről hallottam, hogy véreztek, és semmi baja nem lett a babának.

szóval ágynyugalom és magne b6!!!!!!!!!

15hkm

2013. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eloszor is nyugi! Nekem 3 hete van, holnap toltom a 8. hetet. Persze meg en dem vagyok tul a veszelyen, az orvosom azt mondta, a12. heten pezsgot bontunk... De a picikemmel minden rendben, szep nagy es dobog a szive! Nekem 11nap szines folyas (hol rozsaszin hol barna), utana 6 nap semmi, utana egyszeri igazi verzes, utana ket nap szines folyas es ma itt tartok. Vagy 20 fele oka lehet, es ebbol csak egy a veteles, a tobbi artalmatlan. De szigoru fekves, en az elso csepptol tappenzen vagyok, csak wc-re es tusolni kelek fel. En kaptam progeszteron potlast, hetfon nyilvan neked is felirja az orvos. Recept nelkul lehet kapni rutascorbint (vitamin), ez csillapitja a verzest + minden masnap 1000mg C-Vitamin ajanlott, ezt mondta az orvosom. MagneB6 igeny szerint, vagyis ha erzel gorcsot. No sex, no orgazmus (neked), ez nagyon fontos. Minden rendben lesz!
2013. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,hogy ez miért csak pisilésnél jelentkezik!A betéten miért nincs nyoma?Sőt már az utolsó pisilésemnél sem volt semmi.Gondolom,ha baj lenne,a dokim nem várna hétfőig...
2013. márc. 16. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
És fáj a pisilés?
2013. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok! nekem sem volt semmi a betéten. pisiléskor vettem észre én is. én azonnal mentem az ügyeletre!! ott a doki azt mondta, hogy ne aggódjak, még megmaradhat a baba, mert nagyon gyenge a vérzésem.

az egész vetélés nekem nem járt erős vérzéssel.

viszont a következő menzi, az nagyon durva volt! akkor tisztult ki a méhem.

én azt ajánlom, hogy ha van lehetőséged, menj be ügyeletre a kórházba!! azonnal meg fognak nézni, nekem még uh-ot is azonnal csináltak!!

2013. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem érzek pisilésnél
2013. márc. 16. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Legtobbszor nekem is teljesen tiszta a bugyi/betet. Ez ilyen. Sot amikor igazan vereztem az is erdekes volt. Elotte egy hetig semmi, reggel ebredeskor mentem pisilni, megtoroltem magam es a papiron nagy paca tok friss ver. Leneztem a kagyloba es lattam, hogy csopog a friss ver. Tutira a pisiles pillanataban kezdodott a verzes, mert ejjel nem jott semmi, bugyi tiszta volt, es annyira folyos es vilagos volt a ver. Azonnal lefekudtem, 2 ora mulva alltam fel (indultam az orvoshoz) mar nem volt verzes, sot vizszintesbe sem. Masnap meg barna folyas volt. En is furcsallom. De a lenyeg, hogy fekudj es legy pozitiv!
2013. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ugyan ez volt,tán ekkor is kezdődött. nem volt minden nap ilyen,nekem sem látszott a betéten,én inkább csak nagydolog után vettem észre a papíron. elmentem ambulanciára,mert jól bepánikoltam, de nem látak semmit. a biztonság kedvéért azért írtak utrogestant,azt szedtem a 12. hétig. mikor abbahagytam még volt egy halovány folt és ennyi. azóa semmi vérzés. (koppkoppkopp!)

38 hkm

2013. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Kaptam Duphastont, és minden rendben volt utána!
2013. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!