Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Szülés előtti para...

Segítség! Szülés előtti para vagy rossz megérzés?

Figyelt kérdés
37 hetes kis mama vagyok szóval akár mikor meg lehet a babám amit már nagyon várok. De ha valaki más beszél róla mindig olyan fura rossz érzés fog el mintha valami baj történne majd. Mitől lehet? Bekövetkezhet vagy csak félek? Első babám lesz.
2013. márc. 16. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetes dolog hogy aggódsz, én is aggódtam, tartottam a dologtól ennyi idősen. Komplikáció mentes szülésem volt, szerintem teljesen átlagos, se nem gyors, se nem hosszú. Az első fájástól számítva 12 óra volt, de ebből ami igazán nehéz volt az csak 1 óra hossza :) A többit simán átnevetgéltük, beszélgettük a párommal.
2013. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy félsz. Az ember tart az ismeretlentől, pláne, ha ilyen jelentőségű, sorsfordító eseményről van sző, mint az első baba születése. Fantáziálj sokat, milyen csodás lesz, mikor megszületik, képzeld bele a kiságyába, kis ruháiba, ahogy sétáltok, ringatod, stb. Ne félj, minden rendben lesz.
2013. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen minden első szülő kismama átesik, teljesen természetes! Nem lesz semmi baj!
2013. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudatosan képzeld el, hogy minden szépen és gördülékenyen fog menni, semmi negatívra ne gondolj. Ismerd meg a folyamatot , biológiailag pontosan mi fog történni, mert az ismeretlen az, amitől legtöbbször félünk, de ha el tudod képzelni, vagy akár megnézel filmen egy szülést, akkor már nem annyira ismeretlen,de mindig csak pozitívan gondolj a saját szülésedre! Ha vallásos vagy, imádkozhatsz is.
2013. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!