Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hiszem felfáztam? 16....

Azt hiszem felfáztam? 16. hetes vagyok! Hova kell hogy mennyek? Nőgyógyász, védőnő, vagy házidoki?

Figyelt kérdés
Csìp a pisi de màst nem érzek! A hasam alja is fàjdogàl de nem vészes! Mert az amugy is nyillalgat! De ez màr multhét kedden elkezdődött csak aztàn elmult 2-3napig! Most meg megint érzem! Mit tanàcsoltok?
2013. márc. 17. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos!
2013. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igyál annyi ásványvizet, amennyit csak bírsz, nekem ezt tanácsolta a nőgyógyász, mikor terhesen már véreset pisiltem és ötpercenként.
2013. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
menj el háziorvoshoz és majd ír valamit esetleg antibiotikumot az erősebb . vagy menj el nőgyógyászhoz az jobban tudja az ilyeneket
2013. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van kamilla teád akkor azt igyál már most is. Igyál sokat és akkor fog ürülni a fertőzős is. Holnap meg orvos én a nőgyógyászomat kérdezném meg első körben.
2013. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Akkor a nődokihoz megyek úgy döntöttem!!!
2013. márc. 17. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha húgyúti fertőzésed van, azzal nem nőgyógyászhoz kell menni! Az az urológia szakterületéhez tartozik. Ott megvizsgálják a vizeletet, elküldik tenyésztésre és célzottan kezelnek. De ha csak a háziorvoshoz mész el, ő is meg tudja vizsgálni a vizeletet és írhat fel antibiotikumot vagy tovább küld vizeletvizsgálatra a kórházba a laborba és annak az eredményével ő is tud kezelni.
2013. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a nődokim mondta pár hete ha bármi bajom van ,csíp a vizelet ,köhögök vagy lázas vagyok.Hozz menjek ne a házi orvoshoz.Ő majd tovább küld az illetékes dokihoz...
2013. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!