Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok! Es...

Lehet hogy terhes vagyok! Es kicsit begyulladt az inyem. Vehetek be gyulladas csokentot. Nem sokat csak naponta egyet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Cataflamra gondolsz? De tök mindegy, mert semmit!
2008. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öblögess szájvízzel, és kérdezz meg orvost!
2008. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis néha begyulladt az ígyem, de nekem azt mondták, vannak erre kifejezetten gyulladáscsokkentő öblögetők, illetve ecsetelők, azzal kenegessem. Rutoscorbint ajánlottak. Szerintem próbáld ki.
2008. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán szokták ajánlani, ha csak nincs ráírva, hogy terhesség esetén is szedhető. De én akkor sem szedném be, inkább tűrnék és az óvatos fogmosással tisztítanám az ínyem, amíg rendbe jön, mert nem tudhatod, hogy nem okoz-e mégis bajt. Sok kicsi sokra megy és ha még ennyire az elején vagy, hogy nem is tudod, hogy terhes vagy-e, akkor én először azt tudnám meg és mindent csak utána. Terhesen sok betegség van, amit gyógyszer nélkül kell átvészelni, mert az első 3 hónap nagyon veszélyes a baba fejlődését tekintve. Kismamáknál az ínygyulladás meg egyébként is gyakori, úgyhogy ha terhes vagy, akkor nem ez lesz az utolsó.
2008. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nemtudtam hogy terhes vagyok volt egy csúnya fog gyulladásom. a 3-szorosára dagatt a fejem. Cataflant szedtem rá és még Dalacin c-t az orvos szerint semmi bajunk nem lett tőlle. 16 hetes kismama.
2008. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Paracetamol készítményeket lehet szedni a terhesség ideje alatt.Nekem a nőgyógyászom mondta,mert nagyon beteg voltam.A babám egészséges!
2008. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!