Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lesz valami baj...

Szerintetek lesz valami baj ha a 30. héttől nem szedem tovább az Elevitet? Vagy biztosabb ha végig szedem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz.
2013. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én végig szedtem, sőt a szoptatás alatt is. De több embertől halottam, hogy a végén nem szedte. De neked azért még 2-2,5 hónapod van vissza. Legjobb lenne, ha megkérdeznéd a dokid, hogy mit javasol.
2013. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egészen félideig szedtem csak.

Nem lesz semmi baj. Egyél egészségesen, és ennyi.

2013. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én se szeretném végig szedni, majd olyan 30-32 hetesen szerintem én is abbahagyom, vagy ha más nem heti 1-2 szemet beveszek...

21 hkm

2013. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jo,tudom,nyilván baja nem lesz a babámnak hisz van aki egyáltalán nem szed terhes vitamint de ha fontos a felődésének és egészségének akkor inkább szedem,de ha e nélkül is "megvan" inkább nem szedném tovább,vagy esetleg szedjem csak minden második nap?
2013. márc. 18. 10:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha normálisan, változatosan étkezel akkor nincs szükség Elevitre vagy hasonlóra. Én 14 hétig szedtem Gravidát, mert addig olyan rosszul voltam napi 24 órában, hogy semmit nem bírtam enni. Utána abbahagytam, és azóta csak magnéziumot és c-vitamint szedek, néha ha eszembe jut bekapok 1-1 szemet a Gravidából, mondjuk heti 1-2 alkalommal, 34 hetes vagyok. Első babánál ugyanígy volt, teljesen egészséges.
2013. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem a 32. héten leállíott vele a doki, mondván, h igy is jó nagy a baba.. De én előtte is csak kétnaponta szedtem, már a teherbeesés előtti hónapoktól. 3330 gr-mal, 52 cm-rel született végül a babánk, egészségesen. :)
2013. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is csak félideig szedtem. Ha nem akarsz óriásbébit szülni, akkor max. a 34 héten hagyd abba, köztudott, hogy a terhesvitaminoktól jó nagy babák születhetnek, értem ezalatt a 4 kg feletti babákat.

Egy ismerősöm 4,40 kg-os gyereket szült, végig szedte a terhesvitamint, aztán szegény gyerek már 1 naposan a fején keresztül kapott infúziót, mert nagyom magas volt a cukra.

Bőven elég teljesen egészségesen étkezni, 32 évvel ezelőtt édesanyám se szedett semmilyen terhes vitamint, abban az időben nem nagyon voltak és normál súlyú, egészséges babákat szült.

2013. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem és 30 hetes vagyok. Én is abba akartam hagyni olyan másfél hónappal a szülés előtt, sőt már januártól csak kétnaponta szedem. De! most azt mondta a védőnőm, hogy jobb lenne, ha minden nap szedném a D-vitamin miatt. Meg a sógornőm is azt mondta, hogy szedjem csak a szoptatás alatt is. Amúgy nekem nem 4 kiló feletti babát saccoltak, ha ez jelent valamit...
2013. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jön a jóidő, a D vitamint is lehet természetesen pótolni.
2013. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!