Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki a harmadik babáját várja?

Van aki a harmadik babáját várja?

Figyelt kérdés

Én most a harmadikat várom igaz még az elején járok még 8 hetes és 5 napos kismama vagyok!

A problémám az hogy az első két kisfiammal nagyon sokat híztam és attól tartok most is így lesz.Van valami betartható étkezési szokás ami segítene hogy ne guruljak a végén?


2013. márc. 18. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
egyél 3 óránkánt a gyerekekkel együtt, mindent egyél, csak keveset szedj magadnak. Nálunk pl mindig hagynak a gyerekek is, és ha azt is megeszem és magamnak normál adagot szednék, gurulnék. Szóval kevesebbet egyél, főleg a köretekből, kenyérből, igyál sok tejet, én napi 1l-t is megiszok-sok fehérje, kalcium, kevés szénhidrát, és jól eltelít. És egyél több húst, gyümölcsöt.
2013. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok a harmadikkal.

Én is úgy érzem, hogy most vaskosabb vagyok. Viszonylag egészségesen étkezem, mert a gyerekek miatt eleve csak minőségi kajákat teszek az asztalra, naponta többféle gyümölcsöt, zöldséget is, viszont szinte napi szinte eszem valami cukortartalmút, és szerintem sok a szénhidrát is...


Szóval ezekre próbálok odafigyelni, meg azt tervezem, hogy kéne mozogni. Ellipszisen akarok lépkedni esténként, meg kismama jógát csinálni (sajnos csak itthon, könyvből, mert semmi lehetőségem és időm nincs eljárni sehová).

Ha félidő után úgy látom vagy úgy érzem, hogy nem jól haladok hízás-ügyileg, táplálkozási tanácsadóhoz megyek.

Ezek a tervek. :)

2013. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!