Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csúszik be a "nem terveze...

Hogy csúszik be a "nem tervezett" baba?

Figyelt kérdés

konkrétan olyan történetekre lennék kíváncsi, akinek "nem tervezetten" fogant a babája.

Az érdekelne, hogy ilyenkor a nagy többség kockáztat és így történik a baleset, vagy védekezés mellett?

(kell-e aggódnom, ha óvszert használunk. Eddig még nem volt baleset)


2009. szept. 16. 15:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%

Ovszer melllett estem teherbe,hogy kilyukadt -e vagy lecsuszott,nem tudom màig,de van egy hat honapos babàm,ös most terhes vagyok a következövel:(:)

Szerintem ha nem akarsz terhes lenni nem ovszert hasznàlsz magàban,hanem tablettàt is

2009. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%
Anyukámnak 4-szer volt abortusza.Először drága jó édesapám mikor szó szerint megerőszakolta,ekkor már 3-an voltunk tesók,és nagyon szegények voltunk,és elvetette.2. alkalommal,hüvelytabletta mellett (védekezési forma) lett terhes 4 éve.3. alkalommal,idén januárba,fogamzás gátló melett lett babás, az orvos azt mondta,hogy mivel 4 évig ugyan azt a gyógyszert szedte ezért a szervezete kilökte,és így lett a baby.4. alkalommal,idén áprilisba volt egy abortusza,bár ekkor nem védekeztek 1-szer.Szóval ilyen termékeny az én anyám.Amúgy 4-en vagyunk tesók.Anya 38 éves.Remélem ilyen sztoryra voltál kíváncsi.:)
2009. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

nem is vettétek észre, hogy lecsúszott?


ha becsúszna, természetesen megtartanánk és örülnénk neki, de pár év múlva tervezzük

2009. szept. 16. 15:25
 4/38 A kérdező kommentje:

15: 24-nek


ilyenre... sajnálom anyukádat

2009. szept. 16. 15:27
 5/38 anonim ***** válasza:
99%
Én fogamzásgátló mellett estem teherbe, mert közben antibiotikumot is szedtem és nem gondoltam arra, hogy ez gyengítheti a hatását. 8 hetes terhes voltam amikor megtudtam, hogy babát várok. Először nagyon megijedtem, mert még csak 17 éves voltam. De az első rémület után átbeszéltünk mindent a párommal és úgy döntöttünk megtartjuk a babát. Habár akkor mindenki ellenünk volt, és nehéz volt az első 2 év, de így évek múltával is úgy gondolom, hogy jól döntöttünk. Mivel egyikünk szüleihez sem költözhettünk, ezért csak az albérlet maradt. Én estin befelyeztem a 12.osztályt és leérettségiztem, a párom pedig halasztott a főiskolán és elment dolgozni. Az első időkben nem volt túl sok mindenre pénzünk, de azóta szerencsére rendeződött a helyzet. Ennek már lassan 6 éve. Ma már saját házban lakunk és megszületett a második kislányunk is.
2009. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

15:39


minden elismerésem. Én valószínűleg nem tudtam volna ezt véghez vinni a helyedben, ha így alakul az életem.

2009. szept. 16. 15:42
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi megszakítással védekeztünk de az a legkockázatosabb sztem, mert már 6 hónapos a lányom és szinte az összes barátnőm most terhes és ők is így csinálták:)))

Mi is gumival védekezünk már, de az első válaszoló megrémített, nekem is késik 2 napja.

2009. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen,eléggé megviselte mind a 4 abortusz.Sokat sírt azokban a napokban,de nem merték már bevállalni a nevelő apámmal.2. voltam.
2009. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vàlaszolo vagyok,nem én nem vettem észre hogy lecsuszott volna,ugyértem aktus utàn még bennem maradt akkor lehet kifolyt valamennyi,de nem tudom,a lényeg hogy igy estem teherbe.....

Bizony hat honapos baba melllé jön a következö.

2009. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
Megszakitasos 'vedekezes' eppen az ovulaciom kellos kozepen, most vagyok a 30. hetben :-D Orulok, hogy lesz a kissrac, minden felborult, kulfoldrol haza, a vallalkozasomnak vege, a tanulas felbeszakitva es nagyon varom mar a szulest es a mocorgomat!
2009. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!