Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem örülök? Volt már valaki...

Nem örülök? Volt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonló cipőben?Egy hete tudom,hogy terhes vagyok.Egyik percben alig várom hogy megszülessen,másik percben meg pánikolok,hogy lehet mégis elkéne vetetni,mert nem készültem még fel rá:(((
2013. márc. 20. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetes reakció, én is így voltam az elején, és már kezdtem rosszul érezni magam, hiszen a párom mindig olyan boldog tőle. Most már nagyjából felfogtam, hogy anya leszek, de igazán majd akkor fogom, ha a karjaimban tarthatom :D

38hkm

2013. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj! Ez fontos! Egy baba a legszebb dolog az életben! Én sem éreztem magamat késznek rá, de tudtam, hogy meg fogom tudni csinálni, mert akartam. Talán nem is lehet rá felkészülni, de igazából nem is kell, hisz ott áll előtted 9 csodás hónap, hogy magadévá tedd az érzést! Szurkolok neked, és ne félje! Anya leszel, egy nőnek mi kell ennél több! :) Boldog Babavárást!
2013. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetes szerintem is. Én is így voltam az elején. Utána persze elmúlt, de szinte mindig van valami, ami kétségeket okoz. Természetes, hogy azon jár az agyad, hogy fel vagy-e rá készülve, meglesz-e mindene, jókor érkezik-e, minden rendben lesz-e vele meg még egy csomó ilyen kérdés fog foglalkoztatni.
2013. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok:) Már azt hittem hogy csak egy szarmócsing vagyok:(
2013. márc. 20. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan egy percre sem fordult meg a fejemben az elvetetés ötlete, de én is hasonlóan éreztem az első pár napban...

Egyrészt nagyon örültem, hogy kisbabám lesz, mindig is arra vágytam, hogy anya legyek, másrészt viszont tele voltam kételyekkel, félelmekkel, állandóan azon pörögtem, hogy nem fogok tudni jól helytállni.

Ha úgy veszed, ez nagyon jó dolog, hiszen azt mutatja, hogy érzed a súlyát az egésznek, és felfogod, hogy milyen hatalmas felelősség egy kisbaba.

Hidd el, pár hét és letisztulnak benned a dolgok, és marad a felhőtlen boldogság és izgalom!:)

Kellemes babavárást!


21 hkm

2013. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk tervezett babánk lesz,de még is amikor megláttam a tesztet,hogy pozitív,hát én is leültem a székre és elgondolkodtam,hogy biztos,hogy készen állok erre??Próbálkoztunk a babával,és akkor még biztosra éreztem,hogy készen állok rá,de kicsit lesokkolt az,hogy ahhoz képest gyorsan összejött(3. próbálkozásra)..nem gondoltam,hogy ilyen hamar sikerülni fog.De attól függetlenül,hogy kicsit pánikba estem,egy percig sem fordult meg a fejemben az,hogy elvetetem,hiszen vártuk már,hogy babás legyek.Aztán ahogy szépen telt az idő,egyre boldogabb lettem :) Igazából sztem még most sem fogtam fel,hogy babánk lesz,mert néha még most is észbe kapok,hogy te jó ég,még pár hét,és anya leszek :) De tudom,hogy jó anya leszek,a férjem pedig jó apa :) És együtt sikerül majd felnevelnünk :)

Adj magadnak egy kis időt,hogy fel tudd ezt dolgozni,mert egy babavárás nem kis dolog..de ezt leszámítva viszont a leges legcsodálatosabb dolog amit egy nő átélhet!! :D


33+1 hkm

2013. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elso kislanyomnal egesz vegig azt ereztem,hogy AAAAAAAA nem vagyok ra felkeszulve!!!Abban a pillantban ahogy a kezedbe adjak a babad keszen leszel ra!!Ez osztonos!En voltam a leggyerekesebb es legdilisebb noci a vilagon olyan ami mindent elveszit es mindent kiejt a kezebol:)) most van egy nagyon boldog es nagyon jo kislanyom!!
2013. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is:)
2013. márc. 20. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:

A második babát várom, és bizony ahogy az elsőnél, úgy most is előjöttek ezek a gondolatok :-( Igen, az abortusz kérdése is, pedig mindkettő nagyon akart, tervezett baba ... Szégyellem és nem értem magam.

A kisfiam 2 éves, imádom, az életem legnagyobb ajándéka, így pláne nem értem, miért juthattak ilyenek eszembe most a másodiknál is :-(

2013. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az első babámat várom,sokszor elgondolkodom rajta,hogy felkészültünk e mi már erre...egyáltalán nem tudom hogy fog menni a szoptatás,meg hogy fogom majd meg először azt a pici babát,rettegek mindentől :( de ha meglátom UH-on a kislányom mintha kettévágnának,megnyugszom teljesen,és alig várom,hogy lássam az én kicsikémet!
2013. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!