Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák nem veszélyes ez?...

Kismamák nem veszélyes ez? (video lent)

Figyelt kérdés

Most láttam az egyik kérdésnél hogy hogyan zajlik a külső átfordítás és ezt a választ kapta rá, mármint ezt a videot linkelte neki be a válaszoló. Hát nekem ezt még nézni is rossz volt. Nem fáj ez? Nem veszélyes? Gondolom Magyarországon nincs ilyen...

http://www.youtube.com/watch?v=6AM6wDwTjmc



2013. márc. 21. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát én a babát sajnálom akivel ilyet csinálnak :S szegény biztos nagyon félhet oda bent míg nyomkodják össze vissza....


biztos hogy nem veszélytelen, nem hiába nem elterjedt ez...

2013. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

írja is, h nem feltétlenül fáj.

De gondolom oka volt, h megfordították...csak úgy biztos nem csinálnak ilyet.

Én már láttam ilyet amúgy M.o.-n is... konkrétan az én orvosom csinálta egy másik kismamának, de okkal.

2013. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, mindenesetre elég bizarr.... :)
2013. márc. 21. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre kicsit rossz volt ezt látni, de szerintem egy gyakorlattal rendelkező doki nem tud kárt okozni a babának. Azért a magzatvíz, magzatburok ebben az esetben is nagy védelmet nyújt. Nekem 4D-n a szonográfus feljebb nyomta a babát, ahogy a video elején csinálja a doki, de az nem fájt.
2013. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy annyira meg tudná nyomni a babát, elvégre ott a hasfal, a szövetek, a víz, meg minden. Bizti nem kellemes a babának sem, de nem gondolom, hogy annyira veszélyes. Kíváncsi vagyok, hogy ez Mo-on miért nem elterjedtebb. Egyszerűbb lehet farral megszüleszteni a babát, v császározni?
2013. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát passz, nem tudom...
2013. márc. 21. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ezt rossz nézni :( Én biztosan nem engedném, h megfordítsák a babát bennem, hacsak nem vészhelyzet miatt kell!Én egész végig üldögéltem anyukám hasába, érezte h be akarok fordulni de rúgtam egyet és visszaültem!A doki meg akarta fordítani a méhben, de anyum nem engedte neki!Milyen jól tette, mert azért nem fordultam meg, mert 3szor a nyakamon volt a köldökzsinor és rövid is volt már, ezért nem fordultam be!Én amondó vagyok, ha a baba faros annak mindig oka van!!!!

15hkm

2013. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De veszélyes! Csakis erre specializálódott szakember végezheti! Magyarországon is csinálnak ilyet!
2013. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!