Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan erzem, ha a mehszaj...

Honnan erzem, ha a mehszaj nyitva van?

Figyelt kérdés

Angliaban vagyok kismama, es itt annyira fura minden...osszesen ket ultrahang van, nogyogyasz itt sosem lat, csupan a vedonovel kell havonta talalkozni es ennyi...mehszaj erteket, se semmit nem mernek, szoval honnan tudom ha esetleg valami gond van? Kijon a nyakdugo eloszor vagy nem?

Koszonom elore is a valaszokat,

23hkm


2013. márc. 22. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sokszor keményedsz, akkor nyílhat a méhszáj. persze ez nem 100 %, de azért ha nincs keményedés, meg panasz, akkor vszínű minden ok.
2013. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En Skociaban elek,es ha megeyka korhazba ultrahangra megkerem oket hogy nezzek mega mehszajat hogy zart e!Meg szoktak nezni(bar en tobbszor voltam eddig mert volt mar 2 vetelesem,igy jobban oda figyelnek)ha kerem!szerintem jelentkezz be a korhazba vagy kerd meg a midwife-odat hogy nezze meg.18 hetes km
2013. márc. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én Romániai kismama vagyok,itt sem sokkal jobb a helyzet,igaz itt rendszeresen van UH de pl semmilyen vizsgálat nincs,vérvétel,vizelet vagy terheléses cukor,kenetet sem vesznek,nincsenek kötelező vizsgálatok mint Magyaro.-on a 12hetes 18hetes,borzaszto,ha baj van az csak akkor derül ki ha már megtörtént.....ismerősöm 26hétre megszült,a pici meghalt,utolag derült ki hogy egy hete kinyilt a méhszája,azt mondta 3napig folyt belőle valami kocsonyás nyák (nyákdugo volt az mint utolag kiderült) remélem nem lesz semmi gond nállad sem és nállam sem :)
2013. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, kulonoskeppen a kulfoldi kismamaknak, legalabb ok latjak hogy itt milyen a helyzet :D

en nem ertem oket tenyleg...legkozelebbi idopontom a haziorvossal van, majd tole megkerdezem hogy mi a helyzet...

Skociai kismama: te hogy kerdezted meg a doktort? :D could you please check if my cervix is closed ? utalom a "medical words"-oket itt angliaban :)

2013. márc. 23. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Can you check my cervix please?.-kb igy..:P A korhazban,de nekem a Gp-nel is volt egyszer hogy mintat vettek es megneztek a mehszaj allapotat is(mielott terhes lettem volna)igy lehet hogy ott is meg tudjak nezni,mindenkeppen kerdezd meg.Mond nekik hogy nagyon ideges vagy miatta,vagy ilyesmi..:)
2013. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érezni nem lehet. Maximum a sok eményedésből lehet rá gyanakodni.
2013. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!