Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog hogy stanál a...

Normális dolog hogy stanál a pocokom? 16 hetes vagyok és pár napja sehova nem nőtt! Sőt mintha kisebb lenne valamivel! Baj lehet? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
Mikor fogom érezni a babaát!!!!????
2013. márc. 24. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj, nyugodj már le!


Nekem 16 hetesen nem is látszódott még semmi és csak a 19. héttől éreztem nagyon enyhén.

2013. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nemsokára érezni fogod:-) Én 18 hetes éreztem a babámat először, és az hogy stagnál a hasad, az normális dolog. Az első hetekben kb. a 10.-ig inkább csak fel volt fújódva a hasam, és attól látszott nagyobbnak, de később ez megszűnt, és nekem is olyan volt, mintha nem is nőtt volna. A 18. héten vettem meg az első kismama nadrágomat, addig simán belefértem a rendes nadrágokba. Ha ültem, akkor ki kellett gombolnom, de ennyi. Utána rohamtempóban elkezdett nőni a pocim. Minden jót Neked!
2013. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!!! Utolsó nagyon aranyos vagy!! Köszi!!
2013. márc. 24. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt (fotókkal is alá tudom támasztani:)) hogy 10-12 hetesen akkora sőt nagyobb hasam volt az állandó puffadástól mint 16 hetesen!

Mozgás, 18-19.hétig normális hogy első baba még nem érezhető ahogy mozog.

2013. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, pont ezen agonizáltam, hogy 11. hétig puffadt voltam, akkor nőtt egyet látványosan, aztán azóta semmi. De nekem már látszik egy kicsit, akik ismernek észre veszik, hogy van pocakom. De nekem ez már a második baba. Érzem is mozogni már egy hete. 16 hetes vagyok most.

Kedves kérdező, az a tapasztalatom, hogy vannak ilyen látványos növekedések, amikor egyik napról a másikra hirtelen nő egy nagyot a pocak. Ne aggódj, minden rendben odabenn!!!!

Mikorra vagy kiírva?

2013. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Nekem is volt, hogy 2-3 hétig nem nőtt. Pár héten belül érezni is fogod!
2013. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arannyosak vagytok köszi! Szept 7-re vagyok kiirva!
2013. márc. 24. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nekem is kampányszerűen nő, egy hétig nagyon, utána meg alig. Legutóbb vagy 3 centivel kisebb lett az előző hetihez képest, mert máshogy fordult a baba. Az alakja is más. Változik, majd megnő. Pár héten belül a mozgást is érezni fogod.
2013. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,én is így voltam,hogy valamikor ez idő tájt mintha nem nőtt volna.Látnád most :)29 hetesek vagyunk és már hatalmas.

Amúgy első baba és a 17. héten éreztem először :)Nagyszerű érzés!

Akkor éreztem először,amikor a védőnőm mondta,hogy most már figyeljem esténként 1 órát és ha ekkor 1-2 mozgásnál többet érzek,akkor az már a baba és nem csak bélmozgás :)

Rögtön az este 8-at számoltam,nagyon kis gyengén,de ő volt :)

Szép babavárást neked!

2013. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!