Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki Pécsen genetikán...

Volt valaki Pécsen genetikán rossz afp miatt?

Figyelt kérdés
0,52 lett és ma kaptam levelet mennem kell genetikai uh-ra illetve utána a tanácsadoba de az én dokim szerint csak korán vették le ezért alacsony 2hetente uh-n voltam nála semmit nem látott ami miatt valami baj lenne voltam Pénteken egy korházi nagy uh-n ahol nem láttak semmit kivéve egy 5mm cysztát de nem szoltak rá semmit..
2013. márc. 25. 11:12
 1/2 Lues ***** válasza:
Igaz nem Pécsen voltam, de hasonló cipőben jártam. Az én AFP-p 0,69 lett és automatikusan írt a nőgyógyászom beutalót Debrecenbe Genetikai tanácsadásra. Ő is azt mondta, hogy biztos nincs gond, mert az uh-okon minden rendben volt, de 0,7 alatt kötelező küldeni a kismamát. Tegnap túl is estem a procedúrán, amit őszintén nem bántam meg. Uh-val megnézték a babámat, a szonográfus mindennel meg volt elégedve, rendben talált mindent, sőt még azt is megmondta, hogy kisfiú lesz a kis Drága! Ráadásul párom is bejöhetett, megnézhette a babát! Utána volt egy kis elbeszélgetés, ahol taglalták a magzatvízvételt, hogy kérhetem ha akarom. Mivel mindent rendben találtak, úgy döntöttünk, hogy nem kérünk rizikós vizsgálatot. Én csak ajánlani tudom, hogy menj el, ha másért nem, akkor saját magad megnyugtatása miatt, hogy a babával minden rendben van! Gondold át!
2013. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!!!Akkor végtére is ha a genetikus rendben talál mindent ne csináltasunk amniot??
2013. márc. 26. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!