Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy ma szülök? Reggel...

Lehet, hogy ma szülök? Reggel arra ébredtem, hogy elönt a víz a bugyimba, de azóta nem folyik semmi.

Figyelt kérdés

Erős görcsre ébredtem, majd fekvő helyzetbe folyt ki belőlem víz. Gyors kimentem és megnéztem, nem folyás volt hanem víz és mellette halvány barnás folt. Az a nyákdugó miatt lehetett? Azóta egy kis barnás nyákom volt csak, víz nem jött. Jön majd még? Jobban örülnék ha elfolyna az összes egyszerre mert így most nem tudom hogy mi tévő legyek... Gyenge görcsöm van azóta.

38+5hkm


2013. márc. 28. 06:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok,jó egészséget és sok boldogságot Nektek!! =)
2013. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Biztató, hogy ilyen nagy babát meg lehet szülni 3 órás vajúdás után. Remélem nekem is ilyen gyorsan fog majd menni. :)

2013. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!