Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rögtön szülés után összeesik...

Rögtön szülés után összeesik a has - az milyen érzés, ha 9 hónapig tele volt, aztán üres lesz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, én is féltem tőle kicsit. Anyám azt mondta, hogy ő hanyatt akart esni, mikor először felállt. Aztán sokan mondják, hogy lötyög a hasuk sokáig...

Na nekem semmi ilyen nem volt. semmi extra érzés. Sőt, sokáig ugyanolyan mozgásokat érzetem, mint mikor bennem volt a baba-na ez zavaróbb volt sokkal (a belek rendeződnek vissza. )

a hasam már a kórházból távozáskor oylan volt, mint terhesség előtt.

2009. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa,ez a legjobb sz rá :D

Én jót nevetgéltem amíg vart össze a doki,hogy jééé látom már a hasam alatt lévő dolgokat is :DD

2009. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nagyon jó érzés, hogyha már a kórházba viszel ilyen (nekem tépőzáras volt) hasszorítót. Nincs az a fura bizonytalan érzés. Kábé úgy fogsz kinézni, mint egy hathónapos terhes.
2009. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szia,

este szültem, aztán másnap amikor megébredtem, megsimogattam a hasam, ahogy azelőtt is minden reggel, és megijedtem, hogy hova lett a pocakom és a pocaklakóm . . . aztán leesett

2009. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hasszorító kell? Azt honnan lehet beszerezni? Mindenkinek mennyire más érzése volt! Lötyögni fog?
2009. szept. 18. 22:05
 6/16 anonim ***** válasza:

Mikor először ültem fel, éreztem, ahogy leereszkedtek a beleim. Olyan ijesztő volt, hogy hirtelen összeszorítottam a lábaimat, mert azt hittem, kiloccsan. (-: Bocs, ha gusztustalanul hangzik!

Aztán sokáig mocorogtak, míg visszakerültek a helyükre. Nem olyan lapos ám!később húzódik vissza teljesen.

2009. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ilyen

[link]

Ők is dícsérik

[link]

Nagyanyáink idejében vizes lepedőt, törcsit csavartak erősen magukra!

2009. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Juj...juj! Hogy a belek visszanyerik az alakjukat és az olyan, mintha ki akarnának esni?
2009. szept. 18. 22:58
 9/16 anonim ***** válasza:
A hasszorító nélkül is gyorsan visszaálltam, ne gyötörd magad. Én nem éreztem, hogy vándorolnak a beleim. Néha még 3 hónap után is hiányzik az érzés, hogy ott volt a hasamban a drága.
2009. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem mindjart szules utan olyan kicsi lett majdnem mint elotte volt,aztan 1 2 het es teljesen visszahuzodott!de nekem nagyon jo volt hogy tudtam hason aludni!!!!jo szulest kivanok pussz
2009. szept. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!