Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi Diabetes alatt 2...

Terhessegi Diabetes alatt 2 etkezes kozott szoktatok enni valamit?

Figyelt kérdés

160 gr-os dietan vagyok es nagyon ehes vagyok tizorai es ebed kozot valamint uzsonna es vacsora kozott.

Mit tehetek ez ellen???


2013. márc. 28. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szénhidrátmentes nassolni valót csinálhatsz magadnak. Paprikát ehetsz sonkával, kis sajttal, kevés túróval. Szinte az összes salátaféléből lehet nasizni, mert egyáltalán nincs a vércukorra hatásuk. Uborkát, paprikát és egy kis salátát salinak megcsinálsz és már nem is koplalsz.
2013. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban mondta a diétás nővér, hogy ha zöldséget eszek (akár ebédre is) azt ne is számoljam bele a szénhidrát mennyiségbe. Én is 160 grammos diétán voltam.
2013. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

NEM ESZEK ZOLDSEGET!!!

KI NEM ALLHATOM!!!!

Ezert vagyok nagy gondban!!!!!!

2013. márc. 28. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de akkor miert itt hisztizel nekunk, akik segiteni akarnak?? Mar a multkori kerdeseid is olvastam, akkor is kinyilt a bicska a zsebemben, hogy te marpedig nem eszel zoldseget. Akkor pusztulj ehen, mit mondjak erre??? Akkor a dietas orvosnak verd a nyalad, mar ha elviseli ezt a stilust. Ennel tobbet senki sem fog tudni mondani neked.
2013. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyél néhány szelet sonkát, vagy más fölvágottat, szárazabb sült húst (csirkemell filét) ehhez nem kell kenyér.
2013. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ordítást meg hagyd abba. A sok stressz árt a babának, meg a vércukor is jobban megugrik tőle.
2013. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy minden, ami zöldség kategória, azt utálod. A jövendőbeli baba hisztizzen, ne te!
2013. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy alma, egy narancs, esetleg 1-2 szelet puffasztott búza...
2013. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ehetsz sajtot, tojást vagy akár egy egész grillcsirkét korlátlanul, msx a koleszterin ugrik meg.
2013. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!