Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érti a baba hogy mit mondok...

Érti a baba hogy mit mondok neki? Hogyan?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős baba?
2009. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
30 hetes a pocimban.
2009. szept. 19. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem érti.

Max a hanglejtést érzi.

De amikor már kibújik, mindig beszélj neki.

Nagyon okos lesz, ha mindig mondod neki, amit éppen csinálsz vele. Pelenkázás, öltözés, mosakodás közben stb.

1 vok

2009. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Oh, én is olvastam mindenfélét, hogy így, meg úgy, mindent ért. Egy fenét. Szülés után azt sem tudta, hogy én vagyok az anyja, nálam ordított a legjobban, nem nyugtatta meg a hangom, hiába vettem fel, beszéltem hozzá.

Szerintem a hangulatodat érzi, a stresszt, a boldogságot. Erős zajokat biztos hall, ha tüsszentettem, akkor mindig megijedt.

2009. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem érti. Gondoljátok el, fogalma sincs az egész világról még, hogyan értené a szavak jelentését? Még egy kisbaba sem érti, nem hogy a pocaklakó. Én inkább úgy mondanám érzi. Az anyuka hangját, a szívverését, stb. És a kisbabák megérzik a hangulatunkat is, ha ideges vagy, a baba is nyugtalan.
2009. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!