Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 császár után van remény...

2 császár után van remény normal szülésre?

Figyelt kérdés
4éve volt a második császim,ma teszteltem pozitivat,decemberre várható a baba.nagyon szeretnék normál útob szülni.szerintetek???
2013. ápr. 2. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nincs rá esély.

Nekem az orvosom azt mondta, hogy alapból vajúdás nélküli császárra készülünk. 4,5 illetve 2 éve voltak a műtéteim, most november elejére vagyok kiírva, de 2 héttel előbb fog császározni.

2013. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek???..minek...minek???minek kockáztatni???bármi baj előjöhet,hegszétválás stb..stb...törődj bele hogy te ezt már nem fogd megtapasztalni de nem is ez a lényeg....
2013. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta, hogy ma Magyarországon nem engedélyezett, hogy 2 császár után simán próbálkozzon valaki.
2013. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennek nem orulok :( persze a gyerek a lenyeg es hogy egeszseges legyen,es hogy nekem se legyen bajom.csak nagyon szerettem volna.masodiknal hagyott a dokim 8 napot rahuzni hatha...de kisfiam befalazta magat.van meg 8 honapom elfogadni :)

A masik 12 oraban dolgozom allo munkat.muanyag foccsontoben.szerintetek felvesz a dokim tappenzre? Nem szeretnem ha bajunk lenne.

2013. ápr. 2. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy távoli ismerősöm talált egy orvost, aki vállalta 2 császár után a hüvelyi szülést. Nála nem volt gond (ha lett volna, császár lett volna az is). Mostanában császározzák a 4. babával, mert az az orvos szabadságon van.
2013. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Kismamában volt egy cikk kb 2 éve, amiben 2 anyukáról is írtak, akik 2 császár után hüvelyi úton szültek, Magyarországon. Tehát lehetséges, de sok mindentől függ. Keress olyan dokit, aki ettől nem zárkózik el, és hajrá!!!
2013. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges keress rá a neten. Csak nagyon kevés orvos vállalja s kockázatot. Pesten sikerülhet. Asszem dr Újvári Attila. Vagy vmi ilyesmi. Írd be a googleba h 2 császár után sima szülés.
2013. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!