Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kaptam meg a cukor...

Most kaptam meg a cukor terheléses leletemet, létezik olyan hogy a cukor ivás előtt nagyobb volt a glükóz mint utána?

Figyelt kérdés
Előtte 4,4 volt utána meg 3,8.
2013. ápr. 2. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, inzulinrezisztenciát diagnosztizáltak. Azonban én nem voltam terhes, szóval nem vagyok benne biztos, hogy ott is rögtön kimondanák erre. Viszont mindenképpen érdemes csökkentett szénhidrátdiétát tartanod (az én adagom 210-220 g/nap, cukrosoknak ez 160-150 g/nap), és azt egyenletesen elosztani, hogy ne ingadozzon a cukrod!
2013. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ,terhesség előtt mindig elég alacsony volt a cukrom,most is megviselt az a két óra várakozás hogy nem ehettem közbe,amúgy rendesen naponta többször szoktam enni kevesebbet így jobb a gyomromnak is,nem feszül annyira főleg hogy most már nagyobb a pocim.
2013. ápr. 2. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szabad még valamit javasolni, akkor ha teheted, egyél lassú felszívódású dolgokat (pl. fehér kenyér helyett tönkölykenyér), mert ezek nem jelentenek hirtelen cukorterhelést, tehát nem kell intenzív inzulintermelésbe fognia a szervezetnek (magyarul nem ejti le így a cukrod) :)
2013. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
nekem is alacsonyabb lett a terheléses,bár nekem a terhelési előtti is minimálisan alacsonyabb volt.Azt mondták,h nem gond,és tényleg nem volt semmi probléma,minden rendben volt a terhességgel. terhelés előtt 3,9 utána 3,7
2013. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,jövő héten megyek védőnőhöz meg gondozásra majd ott elmondják hogy mi van,csak furcsállottam az eredményt mert azt hittem magasabb lesz a terhelés után.
2013. ápr. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!