Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék, ha a párom így...

Mit tehetnék, ha a párom így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Már teljesen magam alatt vagyok, mert egyfolytában engem vádol mindennel, kiabál velem ok nélkül, mintha mindenről én tehetnék.

Nem tudom, meddig fogom ezt bírni, de most is csak sírok...

35 hetes kismama


2013. ápr. 2. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikkel vádol? Gondolom a babával kapcsolatban nem oké valami azért ide írtad. Félti, vagy úgy gondolja nem úgy viselkedsz, ahogyan az egy terhes nőtől elvárható lenne?

2013. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy mindenről én tehetek, pl. ha lent hagyom az esernyőt a kocsiba...most ezért csapta rám az ajtót.. :-(
2013. ápr. 2. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja hogy nem a babás dolgok miatt. :(


Hát akkor valószínűleg a közelgő változás ijesztett rá és ezért ingerült.

Mióta csinálja ezt?

2013. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-3 hónapja...
2013. ápr. 2. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:

És próbáltatok már beszélni erről? Ő meg tudja mondani mi okozza?

Mióta vagytok egy pár? A kisbabátok tervezett?

2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól vagytok felnőttek, hogy meg tudjátok beszélni, ha valami gondotok van. Amikor legközelebb nem idegbajos, ültesd le és mondd meg neki, hogy kikéred magadnak a kiabálást, és ha valami problémája van, akkor beszéljen veled normálisan. Mondja el, mi az, mert csak azt lehet megoldani, amiről beszéltek.
2013. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hisztizik mert közeleg az idő és meg van ijedve. Próbálj beszélni vele, ha nem megy akkor várj és reménykedj. Szerintem jobb lesz ha majd megszületik a baba és lehiggad.
2013. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!