Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem ilyen furcsán? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, van egy bátyám, aki 19 és a haverja is annyi. Na a haverja mindig is "húgként" tekintett rám, viszont pár hónapja elkezdett közeledni hozzám. Nem csapatostól lógtunk (ő, a bátyám, az egyéb haverjai, az én barátnőim és én) hanem sokat voltunk ketten. Aztán kialakult köztünk a "szerelem", illetve többször megcsókolt, bókolt stb.. Majd most pár napja elkezdett kerülni. Erről az egészről a bátyám is tudott, és mivel próbált "apáskodni", folyton éreztette velem, hogy kicsit zavarja a kapcsolatunk. Aztán miután elkezdett ő kerülni, megkérdeztem a bátyámat, hogy ő beszélte-e le rólam, a bátyám pedig azt felelte, hogy az elején zavarta kapcsolatunk, de aztán elfogadta, és hogy ő rendes srác, és sosem tenne olyat, amivel árt nekünk. Hívtam telefonon párszor, de nem vette fel, hozzánk sem jár, a bátyám mondta, hogy suliba sincs bent midig, elmenni hozzá meg nem akarok, nehogy nyomulósnak tartson vagy ilyesmi.. Mi lehet a gond? Mit tegyek?

Tényleg úgy tűnt, hogy kedvel és én is kedvelem őt. Ötletek?:)


2013. márc. 25. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:

ne kombinálj, ne gondold túl a dolgot!

várd ki a végét, lehet, hogy családi probléma, vagy bármi...

nyugi :)

2013. márc. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!