Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allitolag a babam elhalt 6...

Allitolag a babam elhalt 6 hetesen, de nem dobta ki a szervezetem. Ennek tobb, mint 3 hete. Jart mar valaki hasonloan?

Figyelt kérdés
Most 2 hetet varni kell, hogy biztos legyen az elhalas. Utana gondolom mutet. Kozben gondolom barmikor elvetelhetek, de nem ugy nez ki. Igaz gorcsolgetek, szurkal a hasam, de semmi komoly. Szerintetek ez normalis, hogy ennyi ideig nem dobja ki a szervezetem?
2010. máj. 2. 02:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy elhalt?Amúgy a terhességem elején nekem is volt görcs meg has szurka is.Kicsit meg is ijedtem hogy mi lesz de sok helyen olvastam hogy másnak is volt ilyen.

Szerintem akkor várd meg még a 2 hetet ha addig nem tisztulsz ki akkor lehet nem is halt el a babád.Remélem minden rendben lesz.

2010. máj. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett várni. Megállapították, hogy nincs szívhang, és másnap műtöttek. (Kivérzés, fertőzés, bármi előfordulhat)Ezt orvos mondta, hogy két hetet várni kell, vagy ki?
2010. máj. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Menjél másik orvoshoz!

A barátnőmnek 2 héttel utána vették észre, hogy elhalt, másnap be kellett mennie a kórházba, ott igazolták, hogy tényleg elhalt, bent is kellett maradnia, másnap reggel műtötték (neki sem indult meg a vetélés)

2010. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy hetet kellett várni, hogy tényleg nem fejlődik-e. Sajnos nem tette. Igaz én végig barnáztam és volt egy pirosas vérzésem is, pont a műtét előtti napon. Nekem sem dobta ki a szervezetem. Kitartást kívánok és mihamarabbi új bébit, ha szeretnétek!!!
2010. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is furi, hogy ezt mondták neked. Ha elhalt, akkor miért nem műtenek??? Szerintem is nézesd meg egy másik dokival magadat!!

Minden jót kívánok!

2010. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

02:39-Az orvosok szerint meg nem biztos, hogy elhalt, csak ugy nez ki, eleg sok esely van ra. Sztem arra gondolnak, hogy fiatalabb a terhesseg, mint ahogy tudom. Biztos, hogy nem,mert meg a peteeresem napjat is tudom.

Ket orvosnal is voltam es mindketto ezt allapitotta meg. A 2 hetet nem ertem. Mondtam, hogy sokallom, de nem vitatkozhatok egy orvossal. Gondolom tudjak mit csinalnak.

2010. máj. 2. 11:36
 7/15 A kérdező kommentje:
09:25-Nekem nincs barnazas, verzes semmi. Egy ici-pici remeny azert meg el bennem, de nem voltak tul bizakodoak a dokik sem. Nem akarom beleelni magam. Csak furcsallom, hogy 3-4 het mulva sem lokodik ki. Na meg tartok tole, hogy bajom lehet, de a doki azt mondta nem.
2010. máj. 2. 11:39
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent nekem ez volt az elso uh. (8 hetesen) es nem akartak egy utan itelni az orvosok,mert azt sem tudjak elotte milyen volt. Tehat szivveres meg be sem indult. Ugy nez ki nem is fog. Csak 5mm-es volt a baba majdnem 9 hetesen, ami 6 hetesnek felel meg es tudom, hogy nem lehetek annyi. :-(
2010. máj. 2. 12:48
 9/15 anonim ***** válasza:
szia én tavaly jártam igy februárban 8 hetesen volt szivhang megfelelő petezsák méret stb.. 12 hetes uh ra menntem és nem volt szivhang. de nálam egyértelmű volt az elhalás mert kissebb volt a mérete már mint a 8 hetesen. szóval nem az nap halhatott el nálam sem mégsem volt se görcs se vérzés abszolut semmi tünet.de viszont még aznap megműtöttek mert hullamérgezést lehet kapni igy is heteket volt bennem nem értem neked még heteket miért kell várni??szerintem a 6.hét után mindenképp kell már lennie szivhangnak ha nincs akkor sajnos elvesztett terhesség.
2010. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem is furcsa a dolog.Habár én a mostani terhességemnél ici picit hasonló helyzetben voltam.Én tudtommal 8 hetes voltam amikor először látott doki.Ott a méretei alapján azt mondta 6 hetes a magazat, és hogy le van kicsit maradva,de mondjuk nekünk már volt szívhang.A 12 hetes Uh-on már teljesen jó méretben volt, a korának megfelőlen.Remélem nem lesz bajod.

A kisfiam elött volt egy vetélésem.Ott 5hetesen volt 5 mm a magzat, szívhangot is láttunk. 7 hetesen pecsételő vérzés jelentkezett, doki magnéziumot ajánlott és hogy ha nem múlik 2 nap múlva keressem fel.Sajnos nem múlt el.2 nap múlva a doki már csak 3 mm petezsákot látott, a magzat elkezdett felszívódni.A vizsgálat után erős vérzés jelentkezett, én akkor teljesen kitisztultam nem kellett műtét.A vetélés után 4 hétre megjött az első mensi, utána rögtön teherbe is estem a kisfiammal! :)

Remélem segít valamennyit az én helyzetem.


Kérlek majd írd meg, hogy mit mondtak az orvosnál.

2010. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!